Sportas„Juventus“ suklupo prieš „Pieno žvaigždes“
2018 balandžio 16, Pirmadienis 09:01

„Juventus“ suklupo prieš „Pieno žvaigždes“

Utenos „Juventus“ praėjusį sekmadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje grūmėsi su turnyro lentelės kaimynais – Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkais. Žydrūno Urbono auklėtiniams 82:93 (21:27, 21:26, 19:20, 21:20) teko pripažinti svečių iš Pasvalio pranašumą.

Paskutinės reguliariojo sezono rungtynės tarp „Juventus“ ir „Pieno žvaigždžių“ sėkmingiau prasidėjo šeimininkams. Pirmuosius rungtynių taškus iš po krepšio pelnė Mindaugas Kupšas (2:0). Netrukus varžovai atsakė taikliu Osvaldo Olisevičiaus dvitaškiu ir rezultatą išlygino (2:2). Tačiau tada M. Kupšas pridėjo dar vieną taiklų metimą po krepšiu, o sekančioje varžovų atakoje gynyboje atidirbę uteniškiai perėmė kamuolį ir pasileido į greitąjį puolimą, kurio smaigalyje atsidūręs Simas Buterlevičius įsmeigė tolimą metimą ir suteikė„Juventus" penkių taškų persvarą (7:2). Puolime atsigavę svečiai po Liso Šošio dėjimo prie uteniškių priartėjo per vieną tašką, o po Trevono Hugheso tritaškio persvėrė rezultatą (11:13). Kėliniui persiritus į antrąją pusę Arvydo Šikšniaus taiklus tolimas metimas rungtynių rezultatą išlygino (17:17), bet prasčiau ketvirčio pabaigą sužaidę Ž. Urbono auklėtiniai po Artūro Ausėjo tolimo šūvio atsiliko nuo varžovų šešiais taškais (21:27).

Sėkmingiau pirmojo kėlinio pabaigą sužaidę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai antrojo pradžią pradėjo devyniais taškais iš eilės ir susikrovė rekordinę 17 taškų persvarą (21:38). Šeimininkų taškų badą nutraukė S. Buterlevičius pataikydamas iš toli (24:38). Didžiulį deficitą pirmoje antrojo kėlinio dalyje susikrovę uteniškiai antroje atsigavo ir pradėjo vytis varžovus. K. Guščiko dvitaškis „Juventus" atsilikimą sumažino iki dešimties taškų (31:41), o taiklūs D. Bičkauskio ir S. Buterlevičiaus tritaškiai leido uteniškiams skirtumą sumažinti iki vienaženklio (39:47). Iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos likus šiek tiek daugiau nei minutei šeimininkai turėjo aštuonių taškų atsilikimą, tačiau paskutinę sekundę taiklų tolimą metimą paleidęs M. Varnas sugrąžino „Pieno žvaigždėms" dviženklę persvarą (42:53).

Po ilgosios pertraukos sugrįžusios komandos apsikeitė rezultatyviomis, dviejų taškų vertės atakomis (44:55). Netrukus D. Bičkauskis išprovokavo varžovo pražangą ir uteniškiams sugrąžino vienaženklį atsilikimą (48:57). Vienaženklį deficitą taikliu tolimu šūviu nubraukė V. Bobrovas (48:60) tuo pačiu inicijuodamas pasvaliečių spurtą 7:0, kuris sugrąžino 16 taškų pranašumą (48:64). Per likusį ketvirčio laiką „Juventus" krepšininkams pavyko sumažinti svečių persvarą, tačiau nežymiai (61:73).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždės“ ir toliau nesumažino apsukų puolime, po T. Hugheso taiklaus tritaškio skirtumas tarp komandų išaugo iki 18 taškų (63:81). Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviem minutėms S. Buterlevičius pataikė tolimą metimą ir sumažino „Juventus“ atsilikimą (79:89), o netrukus K. Guščikas pataikė dar vieną tritaškį ir sumažino atsilikimą iki vienaženklio (82:91), tačiau pergalės iškovoti nepavyko, „Pieno žvaigždės“ šventė pergalę (82:93).

„Juventus“ 20 taškų pelnė Dovis Bičkauskis, 19 - Mindaugas Kupšas, 18 - Simas Buterlevičius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 19 taškų surinkęs Večislavas Bobrovas, 16 - Trevonas Hugesas, 15 - Artūrs Ausėjs, 14 - Osvaldas Olisevičius.

„Juventus" inf., Vytauto Gimžausko nuotr.

Paveikslėlių galerija

•

Susiję įrašai (pagal žymę)

• „Juventus“ krepšinio lygos laukia karštas sezonas

Rugsėjo 17-ą prasidėjo registracija į jau septintąjį „Juventus“ krepšinio lygos sezoną, kuriame šiemet varžysis bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo mokyklų komandos iš Utenos, Ukmergės, Anykščių, Molėtų, Rokiškio, Kupiškio, Ignalinos, Zarasų, Švenčionių rajonų ir Visagino miesto.

• Pradėta prekiauti Utenos „Juventus“ sezono abonementais

Rugpjūčio 1 dieną prasidėjo prekyba abonementais į Utenos „Juventus“ krepšinio klubo rungtynes. Abonementai galios visoms 2018/2019 metų sezono rungtynėms namų arenoje. Ribotą kiekį abonementų krepšinio aistruoliai galės įsigyti iki pirmųjų klubo naujo sezono rungtynių.

• „Juventus“ pratęsė sutartį su K. Gainesu, bet išsiskyrė su kitais krepšininkais

Utenos „Juventus“ klubas pasinaudojo kontrakte numatyta galimybe ir pratęsė sutartį su Kenny Gainesu dar vienam sezonui. Į komandą įsiliejusį ir vienu lyderių tapusį legionierių pavasario pradžioje sustabdė sunki Achilo sausgyslės trauma, dėl kurios jam teko baigti sezoną anksčiau laiko.

• Ž. Urbonas lieka „Juventus“ vyr. trenerio poste

Po labai prastos sezono pradžios Utenos „Juventus“ vyr. trenerio pareigas perėmęs Žydrūnas Urbonas uteniškius treniruos ir kitą sezoną. Strategas šiame sezone pralaimėjimuose paskendusią ekipą ištraukė iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyro lentelės dugno ir atvedė į atkrintamąsias varžybas.

• D. Bičkauskio vedamas „Juventus“ įveikė „Šiaulius“

Ketvirtadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenos „Juventus“ 93:90 (28:22, 23:22, 17:22, 26:24) įveikė Šiaulių „Šiaulius“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

• „Juventus“ krepšinio lyga ir šiemet papuošė Utenos sportą

Jau šeštą kartą vykusi „Juventus“ krepšinio lygos (JKL) fiesta Utenos žiūrovams padovanojo išskirtinį reginį. JKL, skatinanti ir auginanti jaunuosius krepšinio talentus, vėl sukvietė geriausius jaunuosius krepšininkus, kurie, dar būdami mokyklos suole, išbando save tikrose kovose.

• Utenoje – visos žvaigždės

„Juventus“ krepšinio lygos „Visos žvaigždės“ grįžta! Balandžio 27 dieną 18.30 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre geriausiems lygos žaidėjams iššūkį mes iš trijų didžiausių Utenos regiono komandų – BC Utenos „Juventus“, Molėtų „Ežerūnas“, Ukmergės „Olimpa“ – žaidėjų sudaryta rinktinė.

• „Juventus“ namuose nusileido „Vytautui“

Ketvirtadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose 67:80 (13:13, 17:18, 16:22, 21:27) nusileido Prienų–Birštono „Vytautui“ ir patyrė dar vieną nesėkmę.

• Žydrūnas Urbonas: „Šešiems didvyriams prie Utenos arenos siūlau pastatyti paminklą“

Utena jau seniai nematė tokio reginio – šeši „Juventus“ ekipos krepšininkai nukryžiavo tituluotą su broliais Lavrinovičiais žaidusią Panevėžio „Lietkabelio“ komandą, kurią treniruoja legendinis krepšininkas ir treneris Ramūnas Butautas. Po susitikimo „Juventus“ vyriausiasis strategas Ž. Urbonas negailėjo vyrams pagyrų, o pirmas sakinys buvo apie tai, kad jis kreipsis į Utenos rajono savivaldybę, jog šiems šešiems didvyriams prie Utenos arenos būtų pastatytas paminklas. „Gal ne iš aukso, nes labai brangu, bet iš bronzos tai tikrai...“ – atviravo treneris.

• Puiki žinia krepšinio gerbėjams: kapitonas dovanoja didelę nuolaidą bilietams

Balandžio 6 dieną (penktadienį) bilietams į Utenos „Juventus“ namų rungtynes taikoma net 30 proc. nuolaida. Už tokią puikią dovaną sirgaliai turėtų būti dėkingi „Juventus“ kapitonui Arvydui Šikšniui.