Utenoje atidaryta parduotuvė „Vasaknos“

Išauginanti didžiulius kiekius žuvies, perdirbanti ir parduodanti bei taikanti pačias naujausias technologijas 1993 metais buvusiame Vasaknų valstybiniame žuvininkystės ūkyje įkurta bendrovė „Vasaknos“ ir toliau plečia savo parduotuvių tinklą. Anksčiau kurį laiką veikusi Utenos turgavietėje, parduotuvė persikėlė į kitas naujas patalpas, esančias J. Basanavičiaus g. 117A. Trečiadienį, rugsėjo 5 dieną, ši nedidukė parduotuvė iškilmingai atidarė duris visiems lankytojams, o tiems, kurie atskubėjo pirmieji, pažėrė ir staigmenų.

Kaip portalui udiena.lt aiškino bendrovės „Vasaknos“ direktorius Algirdas Šiukščius, pagrindinė įmonės vykdoma veikla – žuvų veisimas, jų auginimas tvenkiniuose ir baseinuose, žuvų pardavimas. Čia veisiami ir auginami karpiai, lydekos, baltieji amūrai, upėtakiai, eršketai.

Parduotuvė „Vasaknos“ visus praeivius viliojo vietoje kepama šviežia žuvimi, o uteniškė Birutė Šilerienė pasidžiaugė, kad žaidimo metu atspėjusi žuvies svorį ir laimėjusi eršketą. „Mano amžius ir patirtis padiktavo, kad žuvis gali sverti 1 kilogramą 450 gramų. Ir neapgavo“, – šypsena nušvietė moters veidą.

Kaip prisipažino A. Šiukščius, anksčiau turgavietėje veikusi parduotuvė nebuvo patogi pirkėjui, mat popietę turguje beveik nelikdavo žmonių. O ši naujoji vieta prekybai kur kas tinkamesnė. Dabar šviežia, rūkyta ar sūdyta žuvimi prekiaujančios firminės parduotuvės veikia Dusetose, tuoj duris atvers Rokiškyje, jau veikia Utenoje, o artimiausiu metu svarstoma atidaryti ir Zarasuose.

„Mes prekiaujame kokybiška produkcija, o asortimentas labai platus. Vienas išskirtinis dalykas – prekiaujama žuvis yra tikrai mūsų pačių išauginta. Žaliava visuomet šviežia. Per metus pagaminame apdirbame apie 180 tonų karpių, 50 tonų eršketų”, – pasakojo A. Šiukščius, pridurdamas, kad bendrovė sparčiai žengia į priekį pritaikydama visas šiuolaikiškas ir modernias naujoves.

Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas