Smulkieji verslininkai Seimo narės prašė parūpinti pirkėjų

Pirmadienį Utenos rajono savivaldybėje vykęs Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos (LSVPA) susitikimas-diskusija didelio uteniškių susidomėjimo nesulaukė. Į renginį susipažinti su informacija apie pasikeitusius verslo teisės aktus, rengiamus teisės aktų projektus, socialinius ir verslo mokesčius, paramą smulkiajam verslui Utenos rajone smulkiuosius verslininkus kvietęs LSVPA Utenos skyriaus vadovas Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Vaidas Lankauskas apgailestavo, kad galimybe padiskutuoti apie jiems iškylančias problemas pasinaudojo tik saujelė uteniškių, daugiausia – jo kolegos turgaus prekeiviai. O ir jų gretos iki renginio pabaigos sparčiai išretėjo.

Svarbiausia susitikimo viešnia buvo į Uteną atvykusi LSVPA pirmininkė Zita Sorokienė, pateikusi ir išsamiai pakomentavusi smulkiajam verslui aktualią informaciją. Deja, aktyvaus uteniškių dalyvavimo diskusijoje, jų pageidavimų, konstruktyvaus dialogo jai patirti neteko. Kaip tikino V. Lankauskas, smulkieji verslininkai problemų turi daug ir jam asmeniškai dažnai pažeria priekaištų, pageidavimų ir reiškia nepasitenkinimą tam tikrais dalykais. Tačiau kai tik mėginama juos sukviesti į auditoriją, kurioje būtų galima kolektyviai ieškoti problemų ir jų sprendimo būdų – ateina vos keletas žmonių…
Į susitikimą-diskusiją atėjo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, pasveikinęs jos dalyvius, savivaldybės administracijos darbuotojai.
Tikėdamasi dalyvauti produktyvioje diskusijoje atvažiavo Seimo narė Milda Petrauskienė. Pastarajai paprašius smulkiųjų verslininkų išsakyti juos slegiančias bėdas ir problemas iš turgaus prekeivių ji išgirdo pageidavimą „kad būtų daugiau pirkėjų”. Negalėdama aprūpinti prekeivių klientais ji apžvelgė verslo Lietuvoje statistinę situaciją, pagyrė smulkiaisiais verslininkais besirūpinančia ir jų interesus ginančią Z. Sorokienę.
V. Lankauskas trumpai apžvelgė smulkiojo verslo situaciją rajone. Pasak jo, pastaruosius trejus metus čia veiklą vykdė nuo 1 000 iki 1 270 smulkiųjų verslininkų, dirbančių su verslo liudijimais, individualios veiklos pažymėjimais ar įkūrusių mažąsias bendrijas. Daugiausia – paslaugų sektoriuje dirbančių ir prekyba užsiimančių žmonių. Verslininkas ir politikas susirinkusiesiems pristatė Utenos rajono savivaldybės smulkiojo bei vidutinio verslo rėmimo programą ir skatino ja naudotis. Atsisveikindamas ir dėkodamas už sugaištą laiką V. Lankauskas M. Petrauskienei ir Z. Sorokienei įteikė gėlių puokštes.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas