„Utena“ savo likimą spręs paskutiniajame mače

Europos taurės turnyro B grupės penktojo turo rungtynėse „Utenos” ekipa namuose 77:66 (28:15, 19:17, 14:14, 16:20) pranoko Minsko „Cmoki” krepšininkes.
„Utenos” komanda pirmajame kėlinyje laimėjo atkarpą 9:0 bei atitrūko – 13:4. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes Greta, Šniokaitė pataikė dvitaškį ir pirmą kartą šiame mače komandas skyrė dviženklis taškų skaičius – 22:11. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkės pirmavo 28:15.

Antrąjį ketvirtį sėkmingai pradėjusi „Utena” dar labiau atitrūko (35:17), tačiau „Cmoki” neleido dar toliau lietuvėms atitrūkti – jas gelbėjo tolimi metimai. Įpusėjus rungtynėms „Utena” toliau buvo situacijos šeimininkė – 47:32.
Po didžiosios pertraukos „Utenos” ekipa išlaikė dviženklį pranašumą ir šventė gyvybiškai reikalingą pergalę, kuri buvo antroji šiame Europos taurės turnyro sezone.
Ši pergalė leido Alfredo Vainausko auklėtinėms išsaugoti viltis žengti į kitą etapą. Jeigu po savaitės laimės Stambule prieš Kamilės Nacickaitės atstovaujamą Stambulo „Universitesi” ekipą, „Utena” pateks tarp 16 stipriausių turnyro komandų. Pirmojo rato dvikovą uteniškės laimėjo 72:70.