„Utena“ 2015-uosius metus pradėjo pergale

Pergalingą žygį Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) tęsia „Utenos” klubas, kuris savoje arenoje 86:56 (26:12, 26:9, 16:16, 18:19) nepaliko vilčių Klaipėdos „Fortūnos” ekipai.

Alfredo Vainausko auklėtinės po šventinės pertraukos atrodė greitesnės ir taiklesnės už varžoves, todėl jau pirmajame kėlinyje atitrūko – 26:12 sužaidus dešimt minučių.
Antrajame ketvirtyje „Utena” toliau demonstravo uraganinį puolimą bei didino savo pranašumą ataka po atakos. Dar 26 įmesti taškai leido įpusėjus susitikimui pirmauti 52:21.
Antroji rungtynių dalis jau nieko nepakeitė. Komandos lygiai sužaidė trečiąjį kėlinį, o ketvirtąjį ketvirtį nežymiai laimėjo „Fortūna” – 19:18. Finaline sirena paskelbė užtikrintą „Utenos” pergalę rezultatu 86:56.
„Utenai” negalėjo padėti Greta Šniokaitė, kuri gydosi nesunkią traumą.