Pušyno takeliuose varžėsi per 100 mokinių

Spalio 1 dieną Utenos Skaistašilio pušyne vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Pušyno takeliuose varžėsi per šimtą rajono mokinių, kurie rungtyniavo keturiose amžiaus grupėse.

5-6 klasių grupėje nugalėjo Sandra Pervenytė (DSC) ir Nojus Bartašiūnas (Krašuonos progimnazija), 7-8 klasių grupėje – Fausta Rutkauskaitė (Vyturių progimnazija) ir Paulius Ivaškevičius (Krašuonos progimnazija). Susumavus 5-8 klasių komandinius rezultatus, nugalėjo Krašuonos progimnazijos rinktinė, antroje vietoje palikdama Aukštakalnio progimnazijos komandą, trečioje – Vyturių progimnazijos mokinius. 9-10 klasių grupėje nugalėjo Deimantė Katinaitė ir Modestas Katinas iš Dauniškio gimnazijos, 11-12 klasių grupėje – Justina Zenkovaitė (Adolfo Šapokos gimnazija) ir Evaldas Žalnierius (Dauniškio gimnazija). Tarp gimnazijų komandų pirmąją vietą iškovojo Adolfo Šapokos gimnazijos rinktinė, tik vienu tašku atsiliko ir antrąją vietą iškovojo Dauniškio gimnazijos komanda ir trečioje vietoje liko „Saulės” gimnazijos gimnazistai.