Nors ir dažnai klydo, „Juventus“ krepšininkai įtikinamai įveikė Prienų klubą

Dar vieną pergalę sausio 4 dieną Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Utenos „Juventus” komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 68:53 (16:15, 18:9, 16:10, 18:19) nepaliko vilčių devintoje LKL turnyrinės lentelės vietoje esantiems Prienų miesto krepšininkams.

Tiksliomis „Juventus” atakomis prasidėjusiose rungtynėse aikštės šeimininkai iškart išbėgo į priekį (9:4), tačiau svečiai rezultatą greitai sušvelnino ir po pirmųjų dešimties minučių aikštės šeimininkų pranašumas tebuvo minimalus – 16:15.
Antrojo ketvirčio pradžioje iš toli pataikė naujasis „Juventus” legionierius iš JAV Lee Humphrey, dėjimu greitą ataką baigė Simas Buterlevičius ir „Juventus” vėl pajudėjo į priekį – 21:15. Po dar vieno L. Humphrey tritaškio skirtumas šoktelėjo iki septynių taškų (24:17) ir netrukus tapo dviženklis – 32:22. Per likusį laiką komandos pasikeitė tiksliomis atakomis ir įpusėjus rungtynėms „Juventus” buvo priekyje rezultatu 34:24.
Puikiai ir toliau varžovų atakas stabdę uteniškiai trečiojo kėlinio pradžioje laimėjo dar vieną atkarpą 9:3 ir po „Juventus” krepšininko Rashauno Broaduso baudos metimų padidino persvarą iki šešiolikos taškų – 43:27. Likus žaisti paskutines dešimt minučių, Dainiaus Adomaičio auklėtiniai pirmavo rezultatu 50:34.
Ketvirtajame kėlinyje intrigos aikštelėje jau nebuvo. Po Valdo Dabkaus dvitaškio likus žaisti keturias minutes „Juventus” pirmavo 60:43, o rungtynes „Juventus” komanda laimėjo rezultatu 68:53.
Nugalėtojams 11 taškų pelnė Valdas Dabkus, 10 – Vaidas Čepukaitis, po 9 – Lee Humphrey ir Edgaras Stanionis, 8 – Rashaunas Broadusas, 7 – Arvydas Šikšnius, 6 – Simas Buterlevičius, po 4 – Saulius Kulvietis ir Nikita Barinovas.
Svečių gretose išsiskyrė Dominykas Milka, į „Juventus” krepšį pataikęs net 20 taškų, Domantas Šeškus įmetė 13, Paulius Ivanauskas – 12 taškų.
Šiose rungtynėse uteniškiams negalėjo padėti nedidelę traumą patyręs kapitonas Darius Pakamanis, o svečiai rungtyniavo be Giedriaus Staniulio.
Kitas „Juventus” krepšininkų susitikimas – sausio 7 dieną (trečiadienį) BBL turnyre su Kėdainių „Nevėžio” ekipa. Uteniškiai BBL turnyre užtikrintai pirmauja, o Kėdainių klubas kol kas paskutinis.

„Utenos dienos” ir „Juventus” inf., Vytauto Ridiko nuotr.