Naktinis krepšinis Utenoje sulaukė ir kaimynų latvių dėmesio

Naktinis krepšinis 3×3 Utenoje vyko antrąjį kartą. Kaip ir pernai, taip ir šiemet šis turnyras sulaukė didelio sportininkų dėmesio – dalyvavo net 36 komandos iš Latvijos, Utenos, Vilniaus, Zarasų, Anykščių, Ignalinos, Kupiškio, Ukmergės ir Rokiškio.

Liepos 10-osios vakarą visi krepšinio mėgėjai rinkosi prie Adolfo Šapokos gimnazijos dalyvauti II Naktinio krepšinio 3×3 turnyre, kurį organizavo Rytų Aukštaitijos krepšinio teisėjų asociacija. Dalyviai, nepaisydami atvėsusio oro ir stiproko vėjo, rinkosi optimistiškai nusiteikę. Gamta pasigailėjo turnyro dalyvių – visą vakarą plaukė tamsūs debesis, o lietus prapliupo iškart po apdovanojimų.
Pirmoje grupėje, kurią sudarė berniukai, gimę 2003–2004 metais, I vietą iškovojo „The golden boys” (uteniškiai Aironas, Kajus, Karolis ir Dovydas), II vieta atiteko įmantriai komandą pavadinusiems „Kažkokiems lopams” (Utena), III vieta – komandai „Utenos Cavaliers”.
5 komandų grupėje visas pergales iškovojo S. Curry gerbėjai –„The Golden boys” komanda, kuri jau šiemet laimėjo du turnyrus Latvijoje.
2 grupėje (merginos, gimusios 1996 metais ir jaunesnės) I vieta atiteko „Rokiškiui”, II vieta „Knopkėms”, III – vieta „Lebronytėms”.
Pernai  užėmusios II vietą, šiemet triumfavo rokiškietės, sunkioje kovoje įveikusios „Knopkes” iš Utenos.
3 grupėje, kurioje žaidė vaikinai, gimę 1998 m. ir jaunesni, I vietą pelnė kupiškėnai su komanda „Spėsim”, II vieta atiteko Utenos „Čempionams”, III vieta – „Burbuliams” (Utena).
4 grupėje savo jėgas parodė „senjorai”, gimę 1976 metais ir vyresni – I vietos pergalę šventė „Šapalai” (Užpaliai). Šiai komandai atstovavo Paulius Tarvydas bei broliai Neliupšiai . II vieta atiteko „Krepšinio mėgėjai-2″, III vieta – „Krepšinio mėgėjams-1″ .
5 vyrų grupėje – I vieta atiteko komandai „Užpaliai-1″, II vieta – „Giminėms po 20 metų” (Utena), III vieta – „Peace out” (Utena).
Net 15 komandų startavo šioje amžiaus grupėje, kurioje uteniškiai buvo nesvetingi – jie iškovojo visas prizines vietas. Nugalėtojams atstovavo P. Martinonis, T. Mackonis, A. Kvietkauskas ir J. Davniukas.
Turnyro metu buvo surengtas baudų metimų konkursas mergaitėms bei berniukams – jį