Krepšinio aikštelėje verda įnirtingos kovos

Mūsų rajono mokiniai varžosi krepšinio aikštelėse, jie kovoja dėl Utenos daugiafunkcio sporto centro taurės. Varžybos vyksta atskirose amžiaus ir mokyklų grupėse.

Jau baigėsi Utenos miesto mokyklų mokinių (gimusių 2000 m. ir jaunesnių) varžybos.
Gimnazistai ir progimnazijų mokiniai varžėsi atskirai. Gimnazijų grupėje rezultatu 72: 67 nugalėjo Dauniškio gimnazijos komanda. Komandoje žaidė Oskaras Nargėlas, Artas Kuzmenko, Martynas Bernotas, Modestas Katinas, Žilvinas Babrauskas, Kernius Puodžiukas, Džiugas Bukys, Darius Braukyla, Ernestas Paulauskas, Aurimas Juknonis, Gabrielius Petuchovas, komandai vadovavo mokytojas R. Čekuolis.
Progimnazijų grupėje varžėsi Aukštakalnio, Vyturių ir Krašuonos progimnazijų rinktinės. Nugalėjo  Krašuonos progimnazijos komanda, kurioje žaidė Dovydas Zaranka, Pijus Jakimavičius, Aironas Sadaunykas, Simonas Pašakarnys, Augustas Janulis, Marius Aušvicas, Rytis Jasinevičius, Ugnė Kučinskaitė, Deividas Dijokas, Manfredas Vaitkevičius, Lukas Saruolis, Titas Vėgėlė. Antrąją vietą iškovojo Aukštakalnio progimnazijos mokiniai, trečioje vietoje liko Vyturių progimnazijos komanda.