Krepšininkai sugalvojo neįprastą būdą, kaip pagelbėti sergantiems prostatos vėžiu

Lapkričio mėnuo pasaulyje paskelbtas „ūsuotu mėnesiu”. Vyrai augina ūsus tam, kad atkreiptų dėmesį į kamuojančią ir vis augančią problemą – prostatos vėžį. Neabejingi šiai problemai yra ir Utenos „Juventus” klubo krepšininkai, kurie krepšinio mėgėjams siūlo specialią akciją: pasakyk Ne(!) vėžiui ir krepšinį stebėk nemokamai.

Sekmadienį „Juventus” klubas Utenoje žais Lietuvos krepšinio lygos čempionato rungtynes su Kėdainių „Nevėžio” klubu. Visi krepšinio sirgaliai į šias rungtynes bus įleidžiami nemokamai ir tik patys nuspręs, kiek pinigų „Juventus” krepšininkų žaidimas šiame mače buvo vertas. Visi į specialiose aukų dėžutėse surinkti pinigai bus ne tik „Juventus” žaidimo indikatorius, bet ir skirti paremti prostatos vėžio tyrimams Utenos mieste.
„Visada tikimės, kad problemos yra kažkur toli ir mūsų niekada nepasieks. Tačiau realybė yra visai kitokia. Visi turime tėvus, senelius, nemaža dalis mūsų – jau patys tėvai, tad ši problema yra itin aktuali ir gali būti labai skaudi. Pradedame bendravimą su Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugija ir viliamės, kad bendras mūsų darbas padės sumažinti šios klastingos ligos atvejų visų pirma mūsų mieste, o tuo pačiu ir visoje šalyje”, – teigė „Juventus” komandos direktorius Eimantas Skersis.
Ši akcija – bendras „Juventus” klubo ir Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos projektas. Antrasis šios akcijos etapas vyks 2017 metų sausio mėnesį, kai draugija kartu su „Juventus” klubu kvies Utenos mieste nemokamai atlikti prostatos vėžio tyrimus.
Specialus Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos autobusiukas sausio mėnesį atvyks į Uteną. Paprastai už tyrimus reikia susimokėti, tačiau šį kartą autobusiukui atvykus į Uteną tyrimai bus apmokėti iš paramos, kurią žmonės paaukos per dvikovą su Kėdainių „Nevėžiu” lapkričio 27 dieną Utenoje.

Laikraščio „Utenos diena” ir „Juventus” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas