„Juventus“ neatsilaikė prieš Prienų-Birštono klubą

Spalio 24 dieną Utenos „Juventus” komandai nepavyko mesti iššūkio trečioje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyro lentelės pozicijoje įsitaisiusiam Prienų-Birštono „Vytauto” klubui. Uteniškiai savo aikštelėje 58:79 (14:20, 9:19, 18:18, 17:22) turėjo pripažinti Virginijaus Šeškaus auklėtinių pranašumą.

Svečiai geriau pradėjo susitikimą ir sužaidus pusantros minutės buvo priekyje rezultatu 5:0. Nors Egidijus Dimša atidarė uteniškių taškų sąskaitą (2:5), Prienų klubas įpusėjus kėliniui turėjo penkių taškų persvarą – 12:7. Raimundo Danio ir E. Dimšos baudų metimai dar sykį padėjo uteniškiams priartėti (11:15), bet Vilmantas Dilys tritaškiu prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei leido „Vytauto” komandai pabėgti iki aštuonių taškų – 20:12. Visgi Chavaughnas Lewisas ketvirtį baigė dvitaškiu ir po pirmųjų dešimties minučių „Juventus” turėjo šešių taškų deficitą – 14:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje keturis taškus iš eilės pelnęs Aidas Viskontas dar labiau sumažino šeimininkų atsilikimą (18:22), tačiau Laimono Kisieliaus atakos sugrąžino aštuonių taškų „Vytauto” persvarą – 26:18. Likus žaisti tris minutes Gytis Sirutavičius tolimu metimu pirmą kartą padidino prieniškių atotrūkį iki dviženklio (31:21), o įpusėjus mačui „Juventus” dar labiau atsiliko – 23:39.

Penkiais taškais be atsako antrąją mačo dalį pradėję Antano Sireikos auklėtiniai sumažino deficitą iki vienuolikos taškų (28:39), bet svečiai ir vėl nesunkiai rasdavo kelių prie uteniškių krepšio, tad likus žaisti keturias minutes skirtumas jau buvo triuškinantis – 53:34. Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei komandas skyrė šešiolika taškų (41:57) ir rezultatas per likusį laiką nepakito.

Du Spencerio Butterfieldo tritaškiais iš eilės ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo atgaivinę uteniškių viltis (50:60), tačiau „Vytauto” klubas atsakė spurtu 7:0 ir po keturių V. Šulskio taškų ir eilės rungtynių baigtis buvo nulemta – 67:50. Per likusį laiką aikštelėje jau niekas kardinaliai nepakito ir „Juventus” patyrė nesėkmę rezultatu 58:79.

„Juventus” komandai 15 taškų surinko Chavaughnas Lewisas, 14 – Edgaras Želionis, 8 – Spenceris Butterfieldas, 7 – Aidas Viskontas, 5 – Egidijus Dimša, 3 – Raimundas Danys, po 2 – Rolandas Alijevas ir Arminas Urbutis.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Vilmantas Dilys, Šarūnas Vasiliauskas bei Gytis Sirutavičius.