„Juventus“ konkurentus kol kas šluoja iš kelio

Pirmadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate Utenos „Juventus” įtikinamą pergalę iškovojęs Panevėžyje prieš vietos „Lietkabelio” klubą 84:79 (22:19, 20:20, 18:16, 24:24), trečiadienį Baltijos krepšinio lygos (BBL) C grupėje jau namuose be didesnio vargo 88:67 (27:12, 21:19, 24:12, 16:24) sutriuškino Raplos „Tyco Rapla” klubą iš Estijos, kuriame vienu iš trenerių dirba uteniškis Paulius Juodis.

Spalio 27 dieną uteniškiai svečiuose palaužė Panevėžio „Lietkabelio” komandą ir LKL turnyro lentelėje užima tvirtą ketvirtą vietą.
Abiejuose susitikimuose pasižymėjo Arvydas Šikšnius, kuris į panevėžiečių krepšį įmetė 18 taškų, 12 taškų pelnė susitikime su Estijos klubu. Susitikime Panevėžyje po 11 taškų pelnė Saulius Kulvietis, Simas Buterlevičius ir Rashaunas Broadusas, po 9 – Darius Pakamanis, Vaidas Čepukaitis ir Valdas Dabkus, 6 taškus pridėjo klubo legionierius iš Rusijos Nikita Barinovas.
„Juventus” kol kas lieka nesuklupęs BBL pirmenybėse. Spalio 29 dieną Utenoje įtikinamą antrą pergalę iš eilės prieš Estijos klubą iškovojęs lieka lygos lyderiu. Pradžia buvo lygi, tačiau sužaidus šešias minutes „Juventus” spurtavo ir aikštės šeimininkų pranašumas pasiekė septynių taškų ribą (17:10), o netrukus tapo dviženklis – 23:12. Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Juventus” klubas pelnė dar penkis taškus be atsako ir po pirmųjų dešimties minučių Dainiaus Adomaičio auklėtiniai jau turėjo įtikinamą persvarą – 27:12. Utenos komanda įpusėjus susitikimui ir toliau dominavo aikštelėje – 48:31.
Antrąją mačo pusę „Juventus” pradėjo dar vienu pustrečios minutės spurtu 9:1, po kurio svečiai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės – 55:32. Pasitarimas didesnės naudos Estijos komandai nedavė ir skirtumas vis labiau augo. Likus žaisti tris minutes uteniškiai pirmavo 60:32, o prieš paskutines dešimt minučių – 72:43.
Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse jau tebuvo formalumas. „Juventus” krepšininkų pranašumas nekėlė jokių abejonių, o rungtynes aikštės šeimininkai laimėjo rezultatu 88:67.
Nugalėtojams 13 taškų surinko Valdas Dabkus, po 12 – Arvydas Šikšnius ir Saulius Kulvietis, 11 – Nikita Barinovas, 10 – Rashaunas Broadusas, po 8 – Vaidas Čepukaitis ir Edgaras Stanionis, po 5 – Darius Pakamanis ir Jaunius Davniukas, 4 – Simas Buterlevičius.
Svečių gretose išsiskyrė lietuvis legionierius Ernestas Ežerskis, kuris įmetė 14 taškų.