Įsibėgėjęs „Juventus“ klubas nugalėjo ir „Lietuvos rytą“

Praėjusį šeštadienį Utenos „Juventus” krepšininkai mūsų mieste surengė dar vieną šventę. Antano Sireikos komanda Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino” LKL) rungtynėse namuose 81:74 (17:16, 23:25, 17:17, 24:16) privertė pasiduoti Vilniaus „Lietuvos ryto” ekipą.

Sostinės komanda žaidė be kelio traumą patyrusio Deivido Gailiaus, o uteniškiai – be Armino Urbučio, kuris šį sezoną ant parketo daugiau neišbėgs.
Nors susitikimą tritaškiu pradėjo Davidas Loganas, uteniškiai atsakė Gyčio Sirutavičiaus bei Vaido Čepukaičio metimais ir sužaidus pusketvirtos minutės įgijo penkių taškų persvarą – 11:6. Artūro Jomanto ir Juliaus Juciko metimai likus žaisti tris minutes sumažino vilniečių deficitą iki minimumo (10:11), o Artūras Gudaitis netrukus sugrąžino persvarą „Lietuvos rytui” – 12:11. Visgi kėlinio pabaigoje šešis baudų metimus tiksliai realizavo Vytautas Šulskis, Ovidijus Galdikas, Aaronas Bestas ir Spenceris Parkeris, o „Juventus” vėl buvo priekyje – 17:16.
Antrasis kėlinys prasidėjo O. Galdiko tikslių metimų serija, po kurios Tomas Pačėsas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes „Juventus” sužaidus vos dvi minutes vėl nutolo – 23:18. Įpusėjus kėliniui komandas ir toliau skyrė penki taškai (31:26), bet D. Logano ir Artūro Jomanto metimai dar sykį sugrąžino pranašumą „Lietuvos rytui” – 34:33. Per likusį laiką komandos pasikeitė tiksliomis atakomis ir įpusėjus kėliniui svečiai minimaliai pirmavo – 41:40.
Nerezultatyviai, tačiau itin atkakliai klostėsi ir pirmoji trečiojo kėlinio pusė. D. Logano tritaškio ir Drew Gordono dvitaškio dėka likus žaisti keturias minutes „Lietuvos rytas” pabėgo į priekį (50:45), o netrukus dar padidino persvarą – 54:47. S. Parkerio ir V. Šulskio surengto spurto 5:0 dėka „Juventus” vėl beveik panaikino varžovų deficitą (52:54), o Jamaras Diggsas tritaškiu sugrąžino minimalų pranašumą uteniškiams – 57:56. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis Anthony Fisheris tiksliai realizavo abi baudas ir prieš lemiamas dešimt minučių minimalus pranašumas grįžo „Lietuvos ryto” ekipos pusėn – 58:57.
Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos ėmęsis V. Šulskis pelnė kartus taškus be atsako, o „Juventus” dar sykį buvo priekyje – 63:60. Įpusėjus kėliniui G. Sirutavičius tritaškius dar labiau padidino A. Sireikos auklėtinių persvarą (66:62), o likus žaisti keturias minutes komandas jau skyrė šeši taškai – 70:64. Po svečių minutės pertraukėlės J. Diggsas buvo nubaustas nesportine pražanga, o tuo pasinaudojęs „Lietuvos rytas” priartėjo – 68:70. Amerikietis netrukus sužibo kitomis spalvomis, kai pelnė penkis taškus ir eilės, o likus pusei minutės „Juventus” atsidūrė per žingsnį nuo pergalės (77:72) ir turėjo kamuolį savo rankose. Pražangų taktikos ėmęsi vilniečiai išsigelbėti nesugebėjo, nes G. Sirutavičius be klaidų realizavo baudų metimus – 81:74.
Nugalėtojams 16 taškų pelnė Jamaras Diggsas, 15 – Gytis Sirutavičius, 14 – Vytautas Šulskis, 12 – Vaidas Čepukaitis, 11 – Spenceris Parkeris, 6 – Ovidijus Galdikas, 4 – Valdas Vasylius, 2 – Rolandas Jakštas, 1 – Aaronas Bestas.
Svečių komandoje pasižymėjo Davidas Loganas, Artūras Gyudaitis bei Anthony Fisheris.