Ignalinoje pagerintas rekordas, o vidiškiečiai šventė pergalę

Sausio 30-ą Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko šio rajono „Juventus” krepšinio lygos finalas tarp Ignalinos gimnazijos ekipos ir Vidiškių gimnazijos komandos „Žaibas”. Po labai atkaklios kovos pergalę rezultatu 89:79 (21:19, 14:20, 27:22, 27:18) šventė Vidiškių gimnazijos krepšininkai ir trečią kartą iš eilės atstovaus Ignalinos rajonui tarp šešių stipriausių regiono ekipų.

Abi ekipos mačą pradėjo susikoncentravusios. Po rezultatyvaus pirmojo ketvirčio nežymią persvarą turėjo „Žaibo” ekipa – 21:19.
Aikštelės šeimininkai kiek atitrūko antrajame kėlinyje, kai Rytis Žilėnas ir Gytis Slapšys „įsūdė” kelis tolimus metimus. Po pirmųjų dvidešimties minučių priekyje jau buvo Ignalinos gimnazija – 39:35.
Po ilgosios pertraukos žaidimas vėl išsilygino. Neįtikėtino Modesto Mackevičiaus pasirodymo dėka svečiai iš Vidiškių vėl pasivijo varžovus, o galiausiai net sugebėjo rezultatą persverti savo naudai – 62:61.
Paskutiniame ketvirtyje ant parketo ir toliau žibėjo Modestas Mackevičius, o priešnuodžių jam neradę ignaliniečiai patyrė nesėkmę. Vidiškių gimnazijos komanda „Žaibas” laimėjo ir atstovaus Ignalinos rajonui tolimesniuose lygos etapuose.
Vidiškių komandos gynėjas Modestas Mackevičius šiame susitikime pasižymėjo pagerintu sezono pelnytų taškų per rungtynes skaičiumi – jis surinko net 71 tašką. Ankstesnis šio sezono rekordas priklausė Utenos „Tūzų” žaidėjui Nagliui Tarvydui, kuris mače prieš „Ginio pajėgas” pelnė 59 taškus.
„Žaibas” jau du kartus yra patekęs tarp šešių stipriausių turnyro ekipų. 2014-2015 m. sezone jie pasidabino bronzos medaliais, praėjusiais metais Vidiškių krepšininkų pasirodymas buvo dar įspūdingesnis – jie pelnė sidabro medalius.
Ignalinos rajone „Juventus” krepšinio lygos turnyre dalyvavo keturios komandos: „Ignalinos gimnazija”, „Gimnazija II”, Vidiškių gimnazijos „Žaibas”, Dūkšto gimnazijos „Dūkštas”.