Devintojo žiemos ralio planuose – lenktyniauti ant ežero ledo

Paskutinę spalio dieną Utenos rajono savivaldybės administracijoje lankėsi žiemos ralio „Halls Winter Rally” organizatoriai lenktynininkas Benediktas Vanagas ir ralio direktorius Ramūnas Kliunka su komanda. Svečiai susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu, savivaldybės administracijos direktoriumi Jonu Slapšinsku ir mero patarėju Henriku Zabiela.

Vizito tikslas – aptarti sausio mėnesį vyksiantį Halls Winter Rally 2015. Pasak Benedikto Vanago, žiemos ralis planuojamas sausio 30–31 dienomis. „Tai jau bus devintasis žiemos ralis, – savo planais dalijosi lenktynininkas. – Halls Winter Rally – viena didžiausių žiemos švenčių Lietuvoje, bet mes sustoti neketiname: kiekvienas metais suplanuojame kažką nauja ir įspūdinga. Devintajam raliui taip pat esame numatę naujovių, nes Halls Winter Rally – ne tik automobilių sportas, bet ir išbandymai sportininkams bei žiūrovams, geras laiko praleidimas ir stiprios emocijos”.
2015 metų žiemos ralyje yra planuojama lenktynes surengti ant vieno iš Utenos rajono ežerų ledo, taip pat Rašės hipodrome. Kaip jau minėta, bus išlaikytas dviejų dienų formatas, vyks šventinis koncertas, iškilminga nugalėtojų apdovanojimo ceremonija, žiūrovams bus skirtos trys zonos trasose. Kaip ir ankstesniuose raliuose, lenktynės vyks Molėtų rajono keliais, nes kaimyninio rajono dalyje, susisiekiančioje su Utenos rajonu, pasak organizatorių, yra varžyboms tinkamų keliukų.
Susitikime buvo aptarti organizaciniai reikalai, bendradarbiavimas su žiniasklaida, saugumo varžybų metu užtikrinimo klausimai. Baigiantis susitikimui Benediktas Vanagas Utenos rajono savivaldybės vadovams įteikė dovanų: šiltas Halls Winter Rally liemenes.
Atsisveikinant buvo sutarta susitikti gruodžio pabaigoje ir aptarti kitus organizacinius reikalus.

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas