Vastu šastra mokslas: pagrindiniai patarimai jūsų namams

Vastu šastra yra senovės Indijos architektūros mokslas, kuriam daugiau nei 5000 metų. Jis pateikia įvairius patarimus, kaip reikėtų įsirengti naujus namus arba perdekoruoti senus, siekiant užtikrinti teigiamą energiją. Peržvelkime, kokie yra Vastu patarimai namams.

Įėjimas

Vastu šastra teigia, kad namų įėjimas yra arka į gyvenimo pažangą ir sėkmę. Todėl svarbu žinoti, į kurią pusę turi būti nukreiptos durys. Įėjimas, pagal Vastu, turėtų būti padarytas taip, kad išeidami žiūrėtumėte į šiaurės, rytų arba šiaurės rytų kryptį. Taip pat reikėtų vengti dažyti duris juoda spalva. Taip užtikrinsite teigiamos energijos patekimą į jūsų namus.

Sugadinti daiktai

Daugelyje namų sudužęs stiklas, suskilę indai, sugadinti baldai yra paprasčiausiai ignoruojami ir pamirštami. Tačiau tai kelia melancholiją, liūdesį ir beviltiškumo jausmą. Įsitikinkite, kad jūsų dekoro elementai neturi defektų. O jei kas nors susigadino arba buvo pažeista, reikėtų nedelsiant pataisyti, išmesti arba pakeisti naujais. Jeigu norėtumėte atnaujinti savo namus naujais, kokybiškais gaminiais, apsilankykite svetainėje Magrės baldai ir išsirinkite juos iš plataus asortimento.

Miegamasis

Miegamajame lovą reikėtų statyti pietų arba vakarų kryptimi. Taip miegant kojos bus nukreiptos šiaurės arba rytų kryptimi, o tai užtikrins geresnę savijautą. Taip pat priešais lovą venkite statyti veidrodį ar televizorių. Galiausiai, miegamojo sienas dažykite neutraliais arba žemės atspalviais, nes manoma, kad jie spinduliuoja teigiamą energiją.

Vėdinimas ir apšvietimas

Pasak Vastu, reikėtų kasdien bent 2–3 valandas laikyti atidarytus visus namų langus. Svarbu, kad tinkamai cirkuliuotų oras. Taip pat turėtų būti pakankamai iš lauko patenkančios šviesos. Tais atvejais, kai tai neįmanoma, pasirūpinkite, kad namų interjeras būtų gerai apšviestas lempomis.

Taigi, norint į namus pritraukti gerovę, klestėjimą, sėkmę ir laimę, galima atsižvelgti į šio Indijos mokslo patarimus. Pagrindiniai Vastu šastra principai nurodo tinkamą krypčių pasirinkimą, šviesias spalvas, švarą ir gerą vėdinimą.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas