Susidūrus dviem automobiliams nukentėjo du vaikai

Birželio 14 dienos popietę Utenos rajone, kelyje Antalamėstė-Saldutiškis-Labanoras, įvyko nelaimė – susidūrus dviem automobiliams, sužaloti žmonės, tarp jų – du nepilnamečiai.

Pranešimą apie nelaimę policijos pareigūnai gavo sekmadienį, apie 14.42 val. Automobilis „Opel Astra”, kurį vairavo 54-erių metų vyras, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Audi A3″, kurį vairavo 37-erių metų vyras.
Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Opel Astra” vairuotojas – jis patyrė bendrų kūno sužalojimų. Avarijos metu gerokai nukentėjo ir automobilio „Audi A3″ vairuotojas, kuriam lūžo koja, su juo važiavusi 33-ejų metų moteris bei du nepilnamečiai vaikai: 13 metų berniukui konstatuotas kaukolės pamato lūžis, o 9-metis vaikas patyrė bendrų kūno sužalojimų.

Automobiliu „Audi A3“ važiavo penkių asmenų šeima: sutuoktiniai su trimis vaikais. Šioje avarijoje nenukentėjo tik vienerių metukų mergaitė. Pirminiais duomenimis, abu broliukai išvežti gydyti į Vilnių. Įvykio aplinkybės tiriamos.

udiena.lt inf., Utenos AVPK nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas