Molėtų rajone dingo visa šeima

Policijos pareigūnai informavo, kad be žinios dingo penkių asmenų šeima. Paskutinė jų faktinė gyvenamoji vieta buvo Molėtų rajone, Joniškio seniūnijoje, Paprūdės kaime.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai išplatino pranešimą dėl 1982 metais gimusio vyro (deklaruota gyvenamoji vieta Kupiškio r., Šimonių sen., Margavonės k.,), 1988 metais gimusios moters (deklaruota gyv. vieta Latvija) bei jų nepilnamečių vaikų (g. 2009 m., g. 2011 m. ir g. 2017 m., deklaruota gyv. vieta Latvija) dingimą be žinios.
Kaip rašoma lrytas.lt, Vaiko teisių apsaugos tarnyba informacijos apie šeimą pirmą kartą gavo pernai spalio pabaigoje. „Gavome informaciją, kad vaikai nelanko mokyklos. Specialistai lankėsi šeimoje, aiškinosi situaciją su mama, bet su vaikais pabendrauti nepavyko, nes mama prie jų neprileido”, – BNS sakė Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vadovė Irena Gaigalienė. Šeimai buvo nustatytas pirmasis grėsmės lygis, skirta kompleksinė pagalba, siekiant grąžinti vaikus į mokyklą. Specialistai šeimos pasigedo ketvirtadienį, kai pasitarime konstatavo, kad ji nepriima pagalbos, ir nusprendė vykti į namus. „Namuose buvo tik močiutė, vyro mama. Ji sakė nežinanti, kur yra išvykęs jos sūnus su vaikais”, – kalbėjo I. Gaigalienė.
„Mes manome, kad jie yra Lietuvoje, tačiau slapsto vaikus ir neleidžia jų į ugdymo įstaigą”, – pridūrė ji. Kaip naujienų portalą lrytas.lt informavo Molėtų rajono policijos komisariato viršininkas Vitalis Kutkauskas, šeima – probleminė. Vaikai neleidžiami į mokyklą, dėl šios priežasties tarnybos atkreipė į ją dėmesį, tikslas – socializuoti vaikus. „Vakar turėjome spręsti klausimą dėl krizės lygio nustatymo iš pirmo į antrą, kad būtų galima vaikus socializuoti, bet tėvai greičiausiai pasiėmė vaikus ir kažkur išvyko, reikia juos surasti. Kol kas neturime duomenų, kur jie galėtų būti, tad buvo priimtas sprendimas pradėti paieškos bylą”, –  pasakojo V.Kutkauskas.

Šaltinis: lrytas.lt

Laikraščio „Utenos diena” inf., Deimantės Kazokaitės nuotr.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas