Gaisras vos nesibaigė baisia nelaime

Šią savaitę Zarasų rajone, Turmanto miestelyje, gaisras kilo keturių butų mediniame vieno aukšto name. Uždūmintose patalpose buvo rasta moteris, kuri vos neužtroško dūmais.

Pirmas į įvykio vietą atvyko Turmanto ugniagesių komandos ugniagesys gelbėtojas Virginijus Guntulis. Jis įėjo į butą pro lauko duris. Atlikdamas žvalgybą prieangyje išgirdo kosėjantį žmogų. Ugniagesys stipriai uždūmintame koridoriuje rado ant grindų gulinčią buto savininkę, kurią tuoj pat išnešė į lauką. Atvykę medikai apžiūrėjo moterį, patikrino jos sveikatą ir suteikė medicininę pagalbą.

Pasak buto savininkės, namuose ji buvo viena ir tą dieną kūreno krosnį. Po pietų jai skaudėjo galvą, todėl išgėrė vaistų kraujo spaudimui mažinti ir prigulė pamiegoti. Daugiau moteris nieko neprisiminė. Ji atsigavo tik išnešta į lauką. Tuomet ugniagesiai gesino jos butą.

Gaisro metu trijų kambarių bute smarkiai apdegė vienas kambarys. Kiti du kambariai ir virtuvė gerokai aprūko. Gaisro priežastis – iš besikūrenančios krosnies iškritusi kibirkštis.

Utenos APGV inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas