Pusę metų Molėtuose veiks Lietuvos rankinio talentų akademija

Vasario 19 dieną Molėtuose lankėsi Lietuvos rankinio trenerių asociacijos generalinis sekretorius Karolis Kaladinskas ir, susitikęs su Molėtų rajono savivaldybės meru Sauliumi Jauneika, administracijos direktoriaus pavaduotoju Steponu Šanteriovu, aptarė planus šį pavasarį ir vasarą Molėtuose surengti keturias meistriškumo stovyklas jauniems ir perspektyviems sportininkams.

Kiekvienoje iš jų dalyvaus po 20-30 visos Lietuvos jaunųjų rankininkų. Treniruotes ves buvę ir esami Lietuvos nacionalinių rinktinių žaidėjai ir treneriai, viena iš jų – molėtiškė Rita Repečkaitė (Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės žaidėja). Stovyklos prasidės jau balandžio mėnesį, o šiuo metu paskelbta ir vyksta registracija į jas.

Susitikime aptarta, kaip stiprinti Molėtų rajono savivaldybės bendradarbiavimą su Lietuvos rankinio federacija, Rankinio trenerių asociacija, suformuoti ketinimai pasirašyti bendradarbiavimo sutartis. Taip pat apsvarstytos ir kitos galimybės Molėtų krašte populiarinti rankinio sportą (nacionalinių komandų treniruočių stovyklos, paplūdimio rankinis ir kt.) . Po to aplankytos galimos sportininkų treniruočių ir apgyvendinimo vietos.
Molėtai – vieni iš rankinio pradininkų Lietuvoje ir čia rankinis labai populiarus. Vaikų, jaunučių, jaunių, suaugusiųjų moterų ir vyrų komandos pelno aukštas prizines vietas regioniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose turnyruose. Vyrų rankinio klubo „HC Molėtai“ komanda pernai Lietuvos vyrų rankinio čempionato I lygoje pelnė sidabro medalius, yra 2020 metų čempionato lyderė.

Molėtų r. savivaldybės administracijos inf.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas