Pasveikinti jaunieji talentai

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos rengiamame Jaunųjų talentų konkurse ir šiais metais vertinimo komisija iš daugiau nei 30 kandidatų išrinko 20 nugalėtojų, labiausiai pasižymėjusių 2020-2021  mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje. Jaunieji talentai sveikinti atskiromis grupelėmis, vykstant į jų mokyklas. Jiems įteiktos mero padėkos ir konkurso prizai.

Gruodžio 13 dieną Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Rokas pasveikino Jaunųjų talentų konkurso nugalėtojus, mūsų kraštą garsinančius pasakorius, tarmiško žodžio skleidėjus Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos mokinius Jurgitą Pauliukėnaitę ir Algirdą Pauliukėną. Apdovanojimas bus perduotas ir gimnazijos Dūkšto skyriaus mokinei Augustei Urbonaitei.  

Tą pačią dieną lankytasi Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje. Ši mokykla gali didžiuotis net 8 konkurse įvertintais talentais. Jaunuosius atlikėjus ir muzikantus bei jų mokytojus sveikino Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas ir jo pavaduotojas J. Rokas. ,,Visi jūsų laimėjimai rodo, kad mokate ir gebate tikrai daug, mes labai džiaugiamės jumis. Gal kada nors atstovausite ne tik savo mokyklai, Ignalinai, bet ir savo šaliai. Dėkoju ir mokytojams, kurie savo talentą dovanoja mokiniams ir tikrai nuoširdžiai dirba. Kiekvienas lavinimas prisideda prie asmenybės formavimo, taip pat ir muzikos mokymasis.“,– kalbėjo meras.  Padėkos ir prizai įteikti jauniesiems muzikos talentams, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatams Urtei Labuckaitei, Austėjai Garnevičiūtei, Eimantui Antonovui, Viktorijai Lazauskaitei, Viktorijai Gudelytei, Žymantui Ivanauskui, Kostui Kutrai, Medeinai Kutraitei ir Žymantui Ivanauskui. Nedalyvavusių vaikų (Urtės ir Austėjos) padėkos perduotos jų mokytojams.

Vėliau bus pasveikinti Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos talentai (Edilė Daubaraitė, Andrius Gasiukevičius, Arijus Katyšovas, Matas Kovalevskis, Emilija Vasiljevaitė), Vidiškių gimnazijos jaunasis talentas Linas Martinkėnas ir Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro Dailės studijos talentai (Aivaras Cibulskas, Viktorija Rakštelytė, Eimantas Žilėnas).

Ignalinos r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas