Virtualiai studijas baigusiems absolventams įteikti diplomai

Šių metų kolegijos absolventams studijų pabaiga buvo netradicinė – ją pakoregavo karantinas ir ekstremali situacija dėl COVID-19. Paskutinių mėnesių studijos ir baigiamieji egzaminai bei baigiamųjų darbų gynimai persikėlė į virtualią erdvę, o diplomų įteikimo šventė ,,Taurapilio“ kūrybinių industrijų centre vyko laikantis visų saugumo rekomendacijų.

Šventė vyko tris dienas

Diplomams įteikti buvo skirtos trys dienos, šventinė ceremonija vyko atskiriems absolventų srautams. Birželio 23 d. diplomai buvo įteikti 54 Aprangos dizaino ir technologijos, Žemės ūkio technologijos, Informacinių sistemų technologijų, Automatinio valdymo sistemų, Elektros energetikos, Aplinkos apsaugos inžinerijos ir Maisto produktų technologijos studijų programų absolventams.
Birželio 25 d. diplomus gavo 72 Verslo vadybos, Buhalterinės apskaitos, Transporto verslo, Svetingumo vadybos ir Turizmo ir viešbučių administravimo bei 90 Teisės, Socialinio darbo, Socialinės pedagogikos ir Bendrosios praktikos slaugos studijų programų studentų.
Birželio 26 d. diplomus savo rankose laikė 59 kineziterapeutai ir kosmetologai bei 48 dantų technikai, burnos higienos ir odontologinės priežiūros specialistai.
Iš viso birželio mėnesį diplomus gavo 323 absolventai. 64 bendrosios praktikos slaugytojams diplomai buvo įteikti vasario mėn.

Prieš akis – viltinga ateitis

„Tą dieną jis negaišo laiko kalboms su kitomis žuvėdromis, tik skraidė ir skraidė, netgi nusileidus saulei. Jis atrado sau skrydžio laisvę. Kai Džonatanas Žuvėdra pasiekė krantą ir grįžo į būrį, jau buvo tamsi naktis. Jis buvo mirtinai nuvargęs, jam šiek tiek svaigo galva. Kai jos apie tai išgirs, – pamanė jis, kai žuvėdros sužinos apie įvykusį lūžį, iš džiaugsmo neteks galvos. Nuo šiol gyvenimas bus dar prasmingesnis. Mes galime išmokti skraidyti. Prieš akis – viltinga ateitis…“, – šis alegorinis pasakojimas apie Džonataną Livingstoną Žuvėdrą, kuriuo šventės vedėjai – Akademinės tarybos pirmininkė, lektorė Rima Žarskutė ir lektorius Egidijus Gečiauskas – pradėjo renginį, tapo gražia ir jautria diplomų įteikimo ceremonijos įžanga.
Absolventus sveikino ir išskleisti sparnus, pajusti skrydžio laisvę bei visada gerbti savo profesiją, nesustoti augti ir tobulėti linkėjo direktoriaus pavaduotoja studijoms ir mokslui dr. Vitalija Bartuševičienė, Verslo ir technologijų katedros dekanė dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė, Medicinos fakulteto dekanė Danguolė Šakalytė, Inžinerijos ir technologijų katedros vedėja Gražina Stasiulionienė, Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja Jūratė Aksomitienė, Socialinės gerovės katedros vedėja Žydra Kuprėnaitė, Slaugos ir burnos priežiūros katedros vedėja Jolita Lubienė, Studentų atstovybės prezidentas Antanas Bagočiūnas. Už tai, ką davė kolegija, nuoširdžiai padėkojo Domantas Mažonas, kiti absolventai.
Dešimt absolventų už gerus akademinius rezultatus gavo diplomus su pagyrimu. Tokiais diplomais gali didžiuotis Medicinos fakulteto absolventės Inga Skebė, Lina Janaudytė, Jovita Katkovska, Dovilė Tolušienė, Irina Kučinskė bei Verslo ir technologijų fakulteto absolventai Ligita Bartaškaitė, Darius Maračinskas, Justina Pinkaitė, Inga Lekstutienė, Karolis Pumputis.
Už aktyvią visuomeninę ir kitą veiklą Domantui Mažonui įteikta Utenos r. savivaldybės mero padėka, o Deividui Kurlavičiui, Editai Šileikytei, Edvinui Meškauskiui, Ligitai Bartaškaitei, Dariui Maračinskui, Lolitai Buitvydaitei, Vitalijai Žvinienei, Irmai Maižienei ir Daivai Klimavičienei – Utenos kolegijos direktoriaus padėkos.

Utenos kolegijos inf., Tado Gasiulio nuotr.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas