Utenos kolegijos direktorius G. Bužinskas susitiko su Švietimo ir mokslo ministre

Birželio 15 dieną vykusiame kolegijų direktorių susitikime su švietimo ir mokslo ministre Audrone Pitrėnienė buvo aptartos koleginio sektoriaus aktualijos.
Tai – mokslo taikomoji veikla, kolegijų absolventų studijų tęstinumas, diplomų priedėlio turinio patikslinimas ir kiti svarbūs kolegijų bendruomenėms klausimai.   Utenos kolegijai, kaip regioninei kolegijai, ypač aktualūs buvo susitikimo momentai, akcentuojantys kolegijų orientaciją į regionų porekius, aukštojo mokslo galimybių ir perspektyvų regionuose aptarimas.

 

Ministrė Audronė Pitrėnienė pastebėjo, kad yra nemažai klausimų, bendrų visoms aukštosioms mokykloms, todėl reikalingas dialogas  ir diskusijos, kuriose turėtų dalyvauti ir universitetų rektoriai, ir kolegijų direktoriai. Iš tokių klausimų paminėtinas bendrasis priėmimas į aukštąsias mokyklas, papildomosios studijos stojantiesiems į magistrantūrą, profesinės magistrantūros vykdymas kolegijose kartu su universitetais. Ministrė akcentavo, kad  ministerija galėtų tokį susitikimą surengti.
Taip pat ministrė kolegijų vadovus informavo apie Seimui teikiamas Mokslo ir studijų įstatymo pataisas ir pakvietė  bendram darbui.

Utenos kolegijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas