Šimtadienio šventė šurmuliavo „kaimo gryčioje“

Graži tradicija tapo Šimtadienio šventė, kuri praėjusį penktadienį sukvietė Utenos Dauniškio gimnazijos bendruomenę į „kaimo gryčią”. Išradingi ir kasmet vis daugiau originalių idėjų įgyvendinantys gimnazistai į savo šventę įpynė įspūdingų, netikėtų vaizdų ir šmaikščių gaspadorių palinkėjimų, žaidimų ir jaunystės šėlsmo.

Mokyklose prasidėjo šimtadienių maratonas. Šimtadienis ugdymo įstaigą baigiantiems abiturientams skelbia tai, kad iki didžiausio gyvenime išbandymo – brandos egzaminų – liko 100 dienų. Vienuoliktokams ši smagi mokyklinė šventė yra puiki galimybė pademonstruoti savo originalumą dvyliktokams rengiant nepamirštamą šventę.
Utenos Dauniškio gimnazijoje šių metų šimtadienio tema buvo „Kaimą gryčia”. Renginį ypač papuošė dainingi gimnazistai, nudžiuginę ne tik gražiomis dainomis bet ir puikiomis šokio kompozicijomis. Vienas smagiausių akcentų – mokytojų priesaika. Į sceną buvo kviečiami visi dvyliktokų mokytojai, kad priimtų priesaiką, naudingą kiekvienam abiturientui. Dauniškio gimnazijos direktorius Donatas Juodelė dėkojo išradingiems šventės rengėjams už puikią nuotaiką, o abiturientams palinkėjo sėkmės egzaminuose.

„Utenos dienos“ inf., V. Develienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas