Mokytoja subūrė kuriančius talentus

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Vaikų skyriuje atidaryta mūsų rajono pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas–paroda „Tėvynė mano – Lietuva“, skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti. Šios unikalios ir spalvingos parodos iniciatorė Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus mokytoja Loreta Šapokienė, pastebėjusi, kad pastaruoju metu vaikai vis labiau kviečiami į įvairius protmūšius, o kuriantys yra šiek tiek primiršti, sukvietė gražų būrį vaikų, neabejingų poetiniam žodžio grožiui.

Ši mintis nedavė ramybės šiai iniciatyviai pedagogei. Vis norėjosi suburti kuo daugiau kuriančių vaikų, o kad jų kūrybą pamatytų ir kiti, L. Šapokienė mokinius ir svečius pakvietė į išskirtinę parodą, kuri spalvomis ir eilėmis padabino bibliotekos Vaikų skyrių.

Paraginusi vaikus kurti mokytoja sulaukė didelio mokinių susidomėjimo. „Konkursą paskelbiau balandžio mėnesį ir to paties mėnesio pabaigoje sulaukiau kūrinių. Vaikai noriai kūrė eiles apie Lietuvą, o gražiai jas perkėlę į baltą popieriaus lapą išradingai apipavidalino piešinukais. Šioje parodoje puikuojasi visi darbeliai, o kompetentinga vertinimo komisija įvertino pačius originaliausius“, – prieš parodos atidarymą kalbėjo mokytoja. Kad parodos atidarymas būtų nuotaikingesnis, muzikinius kūrinius dovanojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio skyriaus vokalinis ansamblis „Žiburiukai“ (vad. L. Gaižauskienė), o nugalėtojų laukė saldžios dovanėlės.

Visą gegužės mėnesį bibliotekoje veiksianti paroda kviečia apsilankyti visus ir pasigrožėti mažųjų uteniškių kūryba.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas