Bibliotekoje kuriamas dokumentinis animacinis filmas

Gruodžio mėnesį sukaks lygiai 20 metų, kai Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka pavadinta žymaus mūsų krašto poeto, prozininko, publicisto Antano Miškinio ir jo brolio Motiejaus vardu. Tam, kad įprasmintų šią datą, bibliotekos darbuotojai parašė projektą „Antano Miškinio poezijos vizualizavimas”, kurį inicijavo Vaikų literatūros skyrius.

Spalio 23 dieną bibliotekoje prasidėjo minėto projekto įgyvendinimas. Dauniškio gimnazijos gimnazistai sugužėjo į dviejų dienų kūrybines dirbtuves, kurias pakviesti garsiausi šalies animatoriai Jūratė Leikaitė-Aškinienė ir Valentinas Aškinis. Supažindinę su edukacine medžiaga, pademonstravę keletą animacinių filmukų, gimnazistus subūrė prie bendro stalo ir visi ėmėsi darbo: ant balto popieriaus lapo piešė eskizus, o vėliau įgarsino Antano Miškinio poeziją, o viską baigus bus kuriamas dokumentinis animacinis filmas, kuris bus įrašytas į DVD diskus.
Anot bibliotekos darbuotojų, lapkričio 25 dieną vyks baigiamasis šio projekto „Antano Miškinio poezijos vizualizavimas” baigiamasis renginys”.

„Utenos dienos” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas