Apdovanoti geriausi Utenos abiturientai

Liepos 14 dieną Utenos rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus salėje buvo pasveikinti Utenos abiturientai, valstybinius brandos egzaminus išlaikę aukščiausiu balu. Šiais metais 100-ukus gavo 12 abiturientų iš Adolfo Šapokos, Dauniškio ir „Saulės” gimnazijų (pernai geriausiai įvertinta 10 gimnazistų).

Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Gražys džiaugėsi, kad šiemet aukščiausiu balu buvo įvertinta daugiau abiturientų nei pernai ir pastebėjo, kad daugeliui mokinių koją pakišo valstybinis lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas.
Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas sveikino abiturientus ir negailėjo jiems pagyrų. „Visų viršūnių šioje žemėje nepasieksi – visada bus aukštesnė. Iš visų geriausias niekada nebūsi – visuomet atsiras geresnis”, – samprotavo A. Katinas ir linkėjo jaunuoliams naujame gyvenimo etape nesistengti lipti kitiems per galvas tam, kad taptų geriausiais pasaulyje, o tiesiog kryptingai pamažu eiti tikslo link. Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė įteikė abiturientams simbolinių dovanų ir pakvietusi visus pasivaišinti saldainiais dalijosi savo mokykliniais išgyvenimais.
Geriausius rezultatus parodžiusių abiturientų pasveikinti atvyko ir LR Seimo narė Milda Petrauskienė, įteikusi visiems vardines dovanas – užrašų knygeles su įspaustais mokinių vardais bei savo ranka rašytais linkėjimais.
Daugiausia 100-ukų šiemet gavo Adolfo Šapokos gimnazijos gimnazistai: Domantas Astrauskas (anglų kalba ir matematika), Marija Bernatonytė (anglų kalba), Paulius Karūža (anglų kalba), Rokas Rinkevičius (anglų kalba), Romanas Katinas (lietuvių kalba ir literatūra), Karolis Markauskas (matematika ir fizika), Aurelija Guigaitė (matematika), Martynas Jakučionis (matematika) ir Gintautas Palikša (matematika). „Saulės” gimnazijoje pasižymėjo Konradas Galvydis, aukščiausiu balu išlaikęs anglų kalbos egzaminą, o Dauniškio gimnazijoje geriausiais pripažinti Marius Jotka ir Daumantas Stasevičius, 100-uku išlaikę anglų kalbos egzaminus.

Autorės nuotr.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas