Stogo dengimas ir fasado apdaila: kada reikalingi remonto darbai ir į ką atkreipti dėmesį?

Tiek statant naują pastatą, tiek renovuojant senesnį statinį, svarbu pasirinkti kokybiškas medžiagas ir kvalifikuotus specialistus. Tik savo darbą išmanantys ir ilgametę patirtį turintys meistrai gali užtikrinti, kad statybų darbai, o ypač tokie svarbūs kaip stogo dengimas ar fasado apdaila, būtų atlikti tinkamai. Ką turėtumėte žinoti apie stogo dengimą ir fasado apdailą?

Kada reikia keisti, atnaujinti ar renovuoti pastato stogą?

Jeigu nesate profesionalus stogdengys, paprasta apžiūra ne visada padės suprasti, kokios stogo problemos iškilo. Tačiau yra keli požymiai, kuriuos galite pastebėti, net jei neišmanote apie stogo dangas ir jų susidėvėjimo ypatumus:

Pažeistos malksnos / gontai (stogo dangai skirtos medinės lentelės). Kai gontai pradeda deformuotis, atsiranda plyšių ar prarandamas sandarumas. Stogo apsauginė funkcija tampa neefektyvi.

Plyšiai, per kuriuos prasiskverbia saulės spinduliai. Deja, tačiau tokiais atvejais skverbiasi ne tik šviesa, bet ir į vidų patenka lietaus lašai, sniegas ir kt. Žala namams gali būti padaryta labai didelė.

Dažnas dažymas – dėmės dažnai rodo dumblių ir samanų pažeidimus.

Amžius – jei stogas yra pakankamai senas ir viršijo vidutinę eksploatavimo trukmę, nelaukite, kol pajausite akivaizdžius jo defektus. Stogai paprastai tarnauja 20 metų, tačiau šis laikas stipriai veikiamas ir medžiagų, iš kurių buvo dengiamas stogas.
Jei pastebėsite bet kurį iš šių požymių, kreipkitės į meistrus. Nors nedideles stogo problemas galima ištaisyti, daugeliu atvejų praktiškiau ir ekonomiškiau nusidėvėjusį stogą pakeisti nauja aukštos kokybės stogo danga. Viena iš populiarių ir greitai kelią į statybos darbų rinką besiskinančių įmonių – „StatybosABC“. Prireikus stogo dengimo paslaugos ar remonto, įmonė gali pasiūlyti platų spektrą įvairių darbų: stogo laikančiosios konstrukcijos (gegnės) montavimas; difuzinės plevelės montavimas ir grebestavimas; lietaus nuvedimo sistemos montavimas; stoglangių montavimas (jeigu numatyta); stogo dangos montavimas (stogo dengimas čerpėmis, skarda, bitumine danga); stogo atskirų elementų (vėjalenčių, kraigų, salajų) ir priedų (sniego gaudytuvu, apsauginiu tvorelių, stogo kopetėlių, apžvalgos aikštelių, ventiliacinių kaminėlių) montavimas; kaminų apskardinimas; stogo šiltinimas; garso izoliacijos įrengimas; stogo pakalimas; stogo renovacija; stogo remontas; stogo keitimas; stogo pakalimas; stogo apdaila.
Sužinokite daugiau apie tai, kas yra stogo dengimas ar kokie darbai reikalingi jūsų atveju – kreipkitės į „StatybosABC“ komandą.

Fasado apdaila – ką svarbu žinoti?

Fasadas tai yra tai, ką matome pirmiausia žiūrėdami į statinį. Fasado apdaila ir fasado šiltinimas atliekami norint sumažinti šiluminės energijos pralaidumą bei siekiant prailginti pastato ekspoatavimo trukmę, apsaugant jį nuo išorinių aplinkos veiksnių. Deja, tačiau fasado apdailos problemų gali kilti ne tik ilgainiui eksploatuojant statinį, bet ir įrengiant fasadus. Todėl tik patyrę specialistai, pasitelkę išmanius ir pažangius sprendimus, gali sėkmingai įveikti bet kokius fasado apdailos eigoje kylančius iššūkius.
Prireikus fasado apdailos ar kitų fasado darbų paslaugų, padėti gali „StatybosABC“ komanda, atliekanti platų spektrą įvairių darbų, t. y. fasadinio putplasčio klijavimas ir cokolio montavimas; fasado tinkavimas dekoratyviniu tinku; fasado armavimas; fasado plytelių klijavimas (akmens mase, keramika, klinkeriu); fasado skardinimas; fasado smeigiavimas įklijuojant tabletes; fasado šiltinimas (akmens vata, minkšta vata, naudojant metalinį / medinį karkasą ir apdailos medžiagas; poliesteriu, poliuretanu); fasado tinkavimas kalkiniu skiediniu; išorės hidroizoliacijos įrengimas (rulonine danga arba mišiniu); lauko sienos iš termo profilių montavimas; paviršiaus impregnavimas (fasadas); ventiliuojamo fasado montavimas.
Jei „StatybosABC“ komanda atlieka jums reikalingus darbus, kreiptis galite telefonu – +370 633 73735, el. paštu – info@statybosabc.lt arba užpildę specialią formą internete – https://www.statybosabc.lt/stogo-dengimas-darbai/.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas