„Rotary“ klubas pildo dovanomis bibliotekos lentynas

Prieš dvejus metus įsteigę knygų lentyną bibliotekoje ir pažadėję kasmet ją pildyti, Utenos „Rotary“ klubo nariai uoliai laikosi savo pažado ir šiemet vėl dovanojo bibliotekai naujausias ir skaitomiausias knygas.

„Tampa gražia tradicija, kai „Rotary“ klubas prieš šv. Kalėdas dovanoja pačių reikalingiausių knygų Utenos A. ir M. Miškinių viešajai bibliotekai. Knygų dovanojimas pandemijos metu ypač svarbus, nes gyventojai neteko beveik visų kultūros paslaugų”, – džiaugėsi ir dėkojo bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė.

Šie metai labai turtingi bibliotekai – nupirkta 8,5 tūkst. egzempliorių naujų knygų, skaitytojams siūloma 1,7 tūkst. naujų pavadinimų knygų. Pasak šios bibliotekos Dokumentų komplektavimo ir tvarkymo skyriaus vedėjos Mildos Laurinavičienės, dovana už 700 eurų tikrai brangi visomis prasmėmis – „Rotary“ klubo lentyna praturtėjo reikalingiausiais ir populiariausiais leidiniais.

Naujų leidinių, kuriuos graibsto skaitytojai, visada trūksta. Lentyną daugiausiai papildė grožinės literatūros naujienos ir bestseleriai, kurių žmonės laukia, jas rezervuoja, todėl padovanotos net 62 knygos jau seniai išgaravo iš lentynos.

Klubo prezidentas Laimutis Grigaliūnas, įteikdamas dovaną, taip pat džiaugėsi, kad pandemijos metu biblioteka dirba, o naujos knygos labai laukiamos ir skaitomos.

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas