Renginyje triumfavo moteriškas žavesys

Kovo 18 dieną renginių centre „Gervalis“ vyko uždaras vakaras, kuriame apsilankė būrys kviestinių svečių. Čia rinkosi mados gerbėjai, taip pat tie, kurie neabejingi grožiui ir moteriškumui. Visus gausiai susirinkusius ir puikiai nusiteikusius svečius suvienijo neįprastas moterims skirtas renginys „M3 – Mergina, Moteris, Mama“. Tokių renginių organizatoriai žada surengti ir ateityje.

Šalia vaizdingojo Klykių ežero įsikūrusiame renginių centre „Gervalis“ svečius pasitiko ir pasveikino Lietuvos Santarvės fondo steigėjas Julius Kazėnas, visiems pristatęs Lietuvos Santarvės fondo Utenos filialo direktorę Jolantą Mikalauskienę.
Prasidėjus šventiniam renginiui „M3 – Mergina, Moteris, Mama“ svečių žvilgsniai krypo į septynias dalyves iš Utenos, Panevėžio bei Kauno rajonų. Pasidabinusios vakariniais apdarais, spindinčiomis akimis, kerinčios moterišku žavesiu dalyvės atskleidė ir savo sugebėjimus: vienos pristatė popierines kolekcijas, papuošalus, žvakes, kitos pristatė savo talentą piešti ant vandens, pademonstravo karpinius, pintus drabužius iš vytelių. Viskas, kas buvo sukurta jų rankomis, žavėjo svečius ir komisijos narius.
Tačiau neužteko vien dalyvių grožio, talentų demonstravimo – jos turėjo išmintingai ir sumaniai atsakyti į užduodamus klausimus, kuriuos paruošė VĮ „Utenos regiono keliai“ saugaus eismo inžinierė Sandra Dindaitė, apie saugų eismą.
Žiūrovai gėrėjosi ir dalyvių elegancija demonstruojant AB „Utenos trikotažas“ drabužių kolekciją. Vakaro metu pasirodė ir Santarvės modelių mokyklos mažieji modeliukai, kurie pristatė kelias drabužėlių kolekcijas.
Baigiantis spalvingam renginiui, kompetentinga komisija susumavo taškus ir išrinko tris geriausias renginio dalyves: „M3 – Mergina, Moteris, Mama 2016″ tapo tauragniškė Sallija Stinkure–Deveikienė, I vice M3–2016 paskelbta Indrė Kondrotaitė (Utena) bei II vice M3-2016 tapo tauragniškė Janė Šinkūnienė, III vice M3-2016 – taip pat tauragniškė Lina Paukštienė.
Renginį vedė „Mis Ukmergė“ Ema Vilkončiūtė.

„Gervalis“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas