Marius Jampolskis ir Irūna Utenoje

Beveik prieš 12 metų susitiko du talentingi žmonės – aktorius Marius Jampolskis ir dainininkė Irūna Puzaraitė-Čepononienė. Susitikimo vieta – vaikų dainos festivalio „Laumės juosta“ scena. Tada jie kartu dar nedainavo, vaikų renginyje debiutavo kaip vedėjų duetas.


„Pamenu, po pirmos dainos pristatymo Marius pasakė: „Jaučiu ją, labai lengva bendrauti“, – apie jaunos poros susitikimą pasakojo Laima Lapkauskaitė. Pasak jos, pasibaigus festivaliui abu vedėjai dar ilgai diskutavo apie tai, kaip jiems buvo lengva, įdomu ir linksma bendrauti bei improvizuoti scenoje. Tuomet kilo idėja pasiūlyti šiuos du talentingus žmones LNK projektui „Žvaigždžių duetai“. „Dėl Mariaus problemų nebuvo, dėl Irūnos teko pakovoti, nes jaučiau, kad blogai nebus“, – prisimena L. Lapkauskaitė. Pasak jos, iš pirmosios laidos, pirmojo pasirodymo, nieko nesitikėjo, žinoma, nesinorėjo iškristi po pirmojo filmavimo. Antra laida davė atsakymus į visus lig tol iškilusius klausimus – jie būsimi lyderiai. Taip ir nutiko. Du auksiniai mikrofonai puošia atlikėjų namų interjerą. Duetas gyvuoja jau 12 metų. Pandemija „suvalgė“ dvejus metus, todėl kūrybinio 10-mečio jubiliejinis turas vyksta šiuo metu, įvairiuose šalies miestuose.
Praeityje daug nepamirštamų akimirkų: dešimtys TV projektų. Koncertiniai turai šalyje ir už jos ribų. Du kartus duetas savo pasirodymus pristatė didžiuliuose turuose už Atlanto.
Kūrybinį 10-metį duetas pasitinka su populiariausiomis legendinio Stasio Povilaičio dainomis, kurios scenoje atgimsta naujais ritmais ir teatralizuotais pasirodymais.
Kodėl Povilaitis? Nes buvo Dolskis, Šabaniauskas. Kai kam – prisiminimai, o kai kam gal pažintinė kelionė su lietuviškos estrados legendomis?
Jubiliejinio koncerto metu duetas prisimins labiausiai pamėgtus pasirodymus ir kūrinius, skambės originalios ir naujausios dainos.
Kūrybinė kelionė tęsiasi… Kviečiame apsilankyti auksinio dueto – M. Jampolskio ir Irūnos – jubiliejiniame koncerte, kuris įvyks Utenos kultūros centre spalio 22 d. 18 val. Bilietus galima įsigyti Utenos kultūros centro kasoje.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas