Kuo ypatingas specialus maistas sergančioms katėms?

Užduotis rasti tinkamą maistą sergančioms katėms dažnai gali būti mažų mažiausiai sudėtinga. Valgymas yra būtinas norint, kad jūsų katė būtų stipri ligos metu, tačiau gali tekti griebtis kokių nors gudrybių, kad maistas jūsų katei būtų patrauklus ir nenugalimas. Priešingu atveju jie gali tiesiog atsisakyti maisto.
Jei katė nieko nevalgė ilgiau nei 24 valandas, nedelsdami nuveskite ją pas veterinarą, nes tai gali sukelti kepenų lipidozę – kepenų būklę, kuri gali būti mirtina.

Pateikite gėlo vandens

Prieš gilindamiesi į tai, kaip būti kūrybiškiems ieškant maisto sergančioms katėms, svarbu sutelkti dėmesį į tai, kad visoms katėms reikia vandens ir maisto, kad išgyventų. Bet kuri katė, kuri negali gerti vandens, greitai nyks, o jų gyvenimą tuo metu ištiks krizė. Katės gali šiek tiek ilgiau išbūti be maisto, tačiau vanduo yra labai svarbus išgyvenimui.
Kad įsitikintumėte, jog jūsų katė gauna vandens, verta ją atskirti nuo kitų namų ūkio gyvūnų. Tokiu būdu galite stebėti jų pažangą. Atminkite, kad šlapias (konservuotas) maistas nepakeičia gėlo vandens.
Katėms, kurios atsisako gerti vandenį, gali tekti duoti vandens per geriamąjį švirkštą. Prieš tai, kai viskas tampa rimta, turėtumėte pasikonsultuoti su veterinaru. Jie žinos, ką daryti. Ekstremaliais atvejais kačiukui gali prireikti į veną leisti skysčių veterinarijos gydytojo kabinete ir būti pas veterinarą nakčiai ar visą dieną.

Maistas sergančiai katei

Dietinis maistas katėms gali būti irgi geras spendimas jei jūsų katė serga, tačiau ji gali būti praradusi apetitą, ypač jei jos nosis užgulta ir negali tinkamai suvokti kvapų. Vienas iš būdų su tuo susidoroti – padaryti maistą kuo skanesnį.
Jei jūsų katė nevalgo, ją reikia suvilioti valgyti. Šeriant sergančią katę reikia šiek tiek bandymų ir klaidų, subtilumo ir tik šiek tiek kantrybės. Pavyzdžiui, jei maitinate savo sergančią katę šlapiu maistu, galite pabandyti pašildyti, kad išryškintumėte aromatus. Galite pabandyti įpilti šaukštą žuvų taukų, smulkintų šviežios žuvies gabalėlių arba vištienos sultinio, kad jis būtų patrauklesnis.
Kai kurios katės yra aklos arba silpnaregės, todėl gali būti sunku rasti maisto ar vandens namuose. Įsitikinkite, kad ji yra prieinama katei, ir pridėkite šiek tiek stipraus kvapo vilionės, kad pritrauktumėte ją prie maisto patiekalo.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas