Klozetai su bidė funkcija: ką turėtumėte žinoti?

Turbūt jau visi žinome bide teikiamą naudą. Tai įrenginys, skirtas intymiai higienai palaikyti ir ne tik. Daugelis iš pradžių nesiryžta išbandyti ką nors naujo, ypač vonios kambaryje. Tačiau kiekvienas, įsigijęs bidę, neįsivaizduoja, kaip grįžtų prie senojo, tualetinio popieriaus valymo būdo. Bidės pranašumų yra daug ir jų naudojimas gali visam laikui pakeisti jūsų vonios įpročius.

Vis tik, turint mažą vonios kambarį, ne daugelis ryžtasi montuoti šį įrenginį. Mes rekomenduojame atkreipti dėmesį į klozetus su bide funkcija (tualetas ir bide viename). ARSAN profesionalų komanda supažindins su šiais įrenginiais ir aptars jų privalumus.

Kas yra klozetai su bide funkcija?

Šie gaminiai, dar kitaip vadinami daugiafunkciai higieniniai unitazo dangčiai, tvirtinasi ant unitazo ir atlieka bidė funkciją. Pasinaudojus tualetu, nė nenulipus nuo klozeto, švelniai nukreipiama vandens srovė į tarpvietės sritį. Nesuklyskite, manydami, jog šis įrenginys ties intymia higiena ir apsistoja. Priklausomai nuo gamintojo, tualetai su bidė mechanizmu gali turėti šildomą sėdynę su temperatūros lygio valdymu, džiovinimo sistemą, o naujausiuose modeliuose galimos skirtingos higienos programos, skirtos moterims, vyrams, vaikams bei neįgaliesiems. Skamba kiek sudėtingai, tačiau šiais įrenginiais yra gana paprasta naudotis.

Kai kuriems žmonėms, negalintiems susitvarkyti rankiniu būdu, suteikiama laisvė ir privatumas. Vienas didžiausių privalumų – sunaudojate žymiai mažiau muilo ir tualetinio popieriaus, tad neteks skųstis užsikimšusiu unitazu. Be to, pagalvokite, kiek ilgainiui galite sutaupyti.

Klozetą su bide funkcija nėra sudėtinga montuoti, tačiau rekomenduojame pasikliauti profesionaliu meistru.

Užkertamas kelias infekcinėms ligoms

Beveik 80% visų infekcinių ligų perduodama kontaktuojant su žmonėmis. Didelė dalis žmonių, pasinaudoję tualetu, plauna rankas neteisingai. Naudojantis klozetu su bide funkcija, norint nusivalyti intymias zonas, jums praktiškai nereikia naudotis rankomis, todėl yra mažesnė tikimybė perduoti nepageidaujamas bakterijas. Bidė atlieka visą valymą už jus. Tai taip pat naudinga pagyvenusiems žmonėms arba tiems, kurie turi judėjimo ribotumą, nes nereikia lankstytis.

Asmeninė higiena

Bidės yra puikus būdas jaustis pasitikintiems savimi, saugiems ir visiškai švariems. Šiltas ir švelnus bidė vandens srautas yra naudingas menstruacijų metu arba yra puikus būdas apsiprausti prieš ir po lytinių santykių. Tai taip pat padeda sušvelninti po nėštumo kylančias problemas, tokias kaip bėrimai ar vidurių užkietėjimas, o taip pat ir skausmus bei kraujavimus, atsirandančius dėl viduriavimo. Naudojimasis bide gali padėti užkirsti kelią šlapimo takų infekcijoms. Nemanykite, kad tai skirta tik moterims – visais šiais privalumais gali džiaugtis ir vyrai.

Aukščiau įvardintos šių įrenginių savybės neleidžia abejoti jų funkcionalumu, tačiau tualetai su bide funkcija taip pat pasitarnauja kuriant vonios kambario interjero dizainą. Pritvirtinus bidės tualeto sėdynę, bet koks tualetas akimirksniu pavirsta funkciniu prabangos elementu.

Tualetai su bidė funkcija neužgožia erdvės, palengvina asmeninės higienos palaikymą ir yra itin gamtai draugiškas sprendimas!

Norint susipažinti su šiais ar kitais vonios įrenginiais iš arčiau ir gauti nemokamos konsultacijos, kviečiame apsilankyti ARSAN vonios kambario įrangos salone, Vilniuje.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas