Ką dovanoti seneliams?

Seneliai – žmonės, kurie visą vaikystę mus lepina. Tai įbrukdami pinigų į kišenę, tai pagamindami mėgstamų skanėstų ar apgindami, kai tėvai nori barti. Kai suaugame, ateina metas pasirūpinti jais. Savo dėmesį galime parodyti dovanomis. Nesvarbu, ar jos skirtos gimtadienio, sukaktuvių proga ar visai be progos – bet koks dėmesys juos maloniai nustebins. Vienintelis klausimas, kurį reikia išspręsti – išrinkti, kokios dovanos seneliams bus naudingos. Kad tai padaryti būtų paprasčiau, dalinamės idėjomis.

Gali būti, kad mūsų ir mūsų senelių pomėgiai bei laisvalaikio pramogos labai skiriasi. Todėl galvojant apie dovanas jiems, reikėtų rinktis ne pagal tai, kas mums atrodo smagu ir įdomu, o pagal tai, kas patiktų patiems seneliams. Yra vyresnio amžiaus žmonių, kurie be galo aktyvūs – rytais maudosi ežere, važinėja dviračiu ir sportuoja, tačiau yra ir tokių, kurių sveikata ar gyvenimo būdas šiek tiek įpareigoja.

Dažniausiai vyresniame amžiuje materialios dovanos tampa nebe tokios svarbios. Jei jūsų seneliai turi viską, ko reikia namams ir buičiai, geresnė idėja būtų dovanų kuponai įvairioms pramogoms. Tokias patirtis jie atsimins ilgai ir bus be galo dėkingi. Štai keletas idėjų, kurios pravers, jei ieškote dovanos seneliams.

· Restorano kuponas. Tegul seneliai pailsi nuo namų virtuvės ir atranda naujų skonių. Galbūt jie visada svajojo išbandyti italų, indų virtuvę, o gal norėtų apsilankyti degustacijoje prabangiame restorane?
· SPA čekis. Masažai, pirtys, kūno įvyniojimai, aromatų terapijos… Tiek būdų atsipalaiduoti ir kokybiškai praleisti laiką. Tokia idėja ypač patiks seneliams, kurie vis dar dirba ir yra itin aktyvūs, todėl jiems pristinga laiko sau.
· Sveikatos paslaugos. Tai gali būti poilsis sanatorijose, gydytojų konsultacijos, įvairios procedūros. Tokią dovaną įvertins seneliai, kurie labai rūpinasi savo sveikata ar turi jos problemų, todėl jiems ypač svarbios kokybiškos medicininės paslaugos bei galimybė poilsį derinti su sveikatinimosi paslaugomis.

Tai tik keletas idėjų, kaip nustebinti senelius. Jei kažką išsirinkote, rekomenduojame dovanų kuponų ieškoti internetu. Jei jums svarbi kaina, čia rasite pasiūlymų pigiau ar galėsite pastebėti ne vieną patrauklią akciją. Platų dovanų seneliams pasirinkimą rasite portale Beta.lt.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas