Idealios lovos paieškos: svarbiausia – žinoti poreikius

Lova yra tas baldas, kuriame praleidžiame nemažą dalį savo gyvenimo. Nuo lovos pasirinkimo stipriai priklauso mūsų savijauta, miego ir poilsio kokybė. Prireikus ją pakeisti nauja, užduotis retam atrodo lengva. Miegamojo baldų rinka šiandien yra ypač plati, tad tinkamos lovos atranka užtrunka. Siekdami padėti išvengti painiavos ir lengviau rasti komfortišką baldą, pateikiame kelis patarimus. Vadovaudamiesi jais, vos užsukę į saloną atrasite tai, ko reikia būtent Jums.

Painiava renkantis kyla dėl neaiškių kriterijų

Užsukus į miegamojo baldų prekybos vietą, akimirksniu atrasti sau tinkamą lovą – išties nelengva. Daugeliui sunku suprasti, koks modelis būtų patogus, atitinkantis kūno ypatybes. Pasirinkimą taip pat apsunkina plati dydžių ir dizaino įvairovė. Lovos yra vienas svarbiausių miegamųjų baldų, tad labai svarbu, kad pasirinkimas būtų pagrįstas.

Dažniausiai painiavą renkantis sukelia neišgryninti atrankos kriterijai – žmonės vienu metu nori ir to, kas madinga, ir to, kas patogu. Kartais dėmesio baldo dizainui skiriama netgi daugiau nei jo komfortui. Vertėtų prisiminti, kad lovos pasirinkimas turėtų būti pagrįstas keliais kriterijais. Tik tokiu būdu galima atrasti baldą, kuris ir praturtintų miegamojo interjerą, ir pagerintų miego kokybę.

Pasirinkimo kriterijai, arba kaip išsiskirti esminius poreikius?

Ideali lova nėra tas baldas, kuris tinka kiekvienam – ir namiškiui, ir svečiui. Besirenkantiems naują baldą specialistai siūlo pirmiausia įvertinti savo poreikius, pagrindines su poilsiu susijusias problemas ir tiksliai išsiaiškinti, kodėl reikia naujos lovos. Siekdami palengvinti šią užduotį, pateikiame kelias gaires.

  • Dydis

Siekiant nuspręsti, kokio dydžio lova reikalinga, pirmiausia siūlome išsikelti kelis klausimus: kas lova naudosis? Kiek lovai bus skirta vietos kambaryje? Ar reikia papildomos vietos patalynei? Lovų pasiūla šiais laikais yra tokia plati, kad salonuose galima praleisti visą dieną. Tačiau toks laiko naudojimas ne visada duoda vaisių. Atsakius į minėtus klausimus, asortimentas natūraliai šiek tiek sumažės, o susiaurinus pasiūlą rinktis tampa gerokai lengviau. Žinant, ko Jums reikia – ar karališkos dvigulės lovos, ar nedidelės kušetės vaikui – pasirinkimas tampa mažiau painus.

  • Išorės dizainas

Ši dalis sudėtingesnė – vertinant dizaino atžvilgiu, lova gali būti ir klasikinė, ir moderni, ir minimalistinė, ir ypač prabangi. Nemažai žmonių teigia, kad jiems tereikia baldo, kuriame galėtų gerai išsimiegoti ir pailsėti. Dizainas jiems – nė motais. Tačiau vertėtų prisiminti, kad taip pat, kaip poilsio kokybė svarbu ir namų interjero suderinamumas. Jei aplinka nepasižymi harmonija, vyrauja nedarni eklektika, joje gerai pailsėti gali būti sunkiau.

Apžvelkite kambarį ir įvertinkite miegamojo stilių – kokių detalių, medžiagų ir spalvų pastebite daugiausiai? Ar vyrauja laikui nepavaldi klasika, ar griežtomis linijomis pasižymintis modernizmas? Kokios spalvos mediena pasirinkta spintoms, komodoms, durims? Ideali lova – ta, kuri dera ne tik dizainu, bet ir spalvomis. Atsirinkite Jums patinkančias lovų gamybai naudojamas medžiagas (tai gali būti metalas, medis, natūrali bei dirbtinė oda) ir ieškokite lovos, kuri būtų kuo arčiau Jūsų įsivaizduojamo varianto.

  • Komfortas

Tai – paskutinis, vienas pačių svarbiausių šio baldo pasirinkimo kriterijų. Nebijokite atvykę į saloną lovos išbandyti: atsigulti ant jos, įvertinti skirtingų čiužinių privalumus ir trūkumus. Baldo dizainas svarbus, tačiau daug svarbesnis yra komforto pojūtis. Jis smarkiai priklauso nuo pasirinkto čiužinio.

Norint išsirinkti idealų baldą, svarbiausia – žinoti, ko reikia būtent Jums. Investicija į miegamojo baldą dažnai yra ir investicija į poilsio kokybę. Tik žinant savo pagrindinius poreikius, lovos pasirinkimas bus paprastas, aiškus ir be varginančios painiavos. Neskubėkite rinktis to, kas madinga – rinkitės tai, kas reikalinga.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas