Fotoepiliatoriai: kodėl verta juos išbandyti?

Šiltuoju sezonu kur kas dažniau susimąstome apie tai, kaip efektyviai galėtume atsisveikinti su ramybės neduodančiais plaukeliais. Kaip vienas efektyviausių prietaisų neretai yra įvardijamas fotoepiliatorius, tačiau kadangi jam reikia kiek didesnių pirminių investicijų, susimąstoma, ar jis iš tiesų pateisins visus lūkesčius. Jei tokių abejonių turite ir Jūs, turėtumėte iš arčiau susipažinti su pagrindiniais jo privalumais.

Jokio skausmo

Tikriausiai per gyvenimą esate išbandžiusios ne vieną su plaukelių šalinimu susijusią procedūrą ir puikiai žinote, jog daugelis jų priverčia ištverti nemenkus skausmus. Juk net ir epiliatorius kai kurioms moterims šiek tiek dirgina odą. Žinoma, būtų galima teigti, jog dėl puikių rezultatų verta ir pakentėti, tačiau pasirinkusios tokį prietaisą, apie bet kokius skausmus galėsite pamiršti. Jis veikia skleisdamas šviesos bangas, kurios, pasiekusios plaukelių folikulus, tampa šiluma, taigi tokia technologija skausmo sukelti tikrai negali. Būtent dėl to fotoepiliatoriai dažnai rekomenduojami turinčioms jautresnę odą ir toms, kurios visais įmanomais būdais stengiasi išvengti skausmo.

Ilgai išliekantis rezultatas

Lyginant su kitais depiliacijos metodais, tai yra dar vienas labai ženklus šių prietaisų privalumas. Kadangi procedūros metu naikinami plaukelių svogūnėliai, jie ilgai nebeatauga, o net ir ataugę būna kur kas silpnesni. Tiesa, iš pradžių procedūras tenka pakartoti šiek tiek dažniau, tačiau ilgainiui šį prietaisą papildomai išsitrauksite tik kas keletą mėnesių, jog galėtumėte palaikyti pageidaujamą rezultatą. Jei anksčiau plaukelius skusdavote ar naudodavote tam vašką bei cukraus pastą, toks procesas ir ilgalaikiai rezultatai turėtų labai maloniai nustebinti.

Patogus naudojimas

Fotoepiliatoriai yra nedidelio dydžio, todėl juos patogiai galima pasiimti net ir kartu su savimi. Jų naudojimas tikrai nėra sudėtingas – tiksliai sekdamos instrukcijas, labai greitai įgusite tai daryti. Toks gaminys iš karto veikia atitinkamame plote, todėl Jums nereikės „gaudyti“ kiekvieno plaukelio – tai užtikrins kur kas didesnį tokių procedūrų efektyvumą, kurį galima išskirti ir kaip papildomą privalumą.

Universalumas

Jei kiti depiliacijos metodai turi įvairiausių apribojimų, fotoepiliatorių drąsiai galima naudoti bet kokioms kūno zonoms. Pasitelkę jį, galėsite plaukelius pašalinti nuo rankų, kojų, veido, nugaros, pilvo, pažastų ar netgi bikinio srities, taigi pilnai pasiruošite vasaros sezonui. Tiesa, yra vienintelis apribojimas – siekiant užtikrinti maksimalų saugumą, tokio prietaiso nereikėtų naudoti sritims aplink akis. Tačiau šiai jautriai zonai netinka ir kitos namuose naudojamos depiliacijos priemonės, tad šiuo atveju tikrai nieko neprarasite.

Glotni oda

Plaukeliams atauginėjant, Jums neteks susidurti su „žąsies“ odos efektu, o iš karto po procedūros galėsite užsiimti bet kokia veikla. Oda išliks nepakitusi – ant jos nepastebėsite paraudimų, pigmentinių dėmių ar kitų nemalonių ir neestetiškai atrodančių darinių. Tai užtikrins dar didesnį komfortą ir leis depiliacija užsiimti bet kada, kai tik turite tam laiko.

Atsiperkančios investicijos

Nors prieš tai minėjome, jog fotoepiliatoriai reikalauja didesnių išlaidų, šiuo atveju reikėtų įvertinti tai, jog tokie prietaisai tarnauja ne vienerius metus ir nereikalauja jokių papildomų investicijų. Jei paskaičiuotumėte, kiek per ilgesnį laikotarpį išleidžiate kitoms depiliacijos priemonėms, tikėtina, kad rezultatai būtų šio prietaiso pusėje – ypač tuomet, jei lyginsime tokią depiliaciją su procedūromis grožio salone. Be to, fotoepiliatorius nėra toks brangus, kaip kad galėtumėte įsivaizduoti. Plačią jų įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba spustelėję ant šios nuorodos – https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/depiliatoriai/f/all/fotoepiliatorius.

Akivaizdu, kad fotoepiliatorius iš tiesų gali pasiūlyti itin solidžius pranašumus. Jei svajojate apie greitas, efektyvias ir neskausmingas procedūras, apie tokį prietaisą iš tiesų vertėtų pagalvoti.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas