Paskola Ignalinos kredito unijoje – tą pačią dieną

Ignalinos kredito unija savo klientams siūlo naują paslaugą: EKSTRA atvejo paskolą. Ši vartoti skirta paskola ypatinga tuo, kad žmonėms bus išduodama tą pačią dieną.

„Turbūt daug kas iš mūsų esame susidūrę su situacija, kai tam tikros pinigų sumos staiga prireikia čia ir dabar. Pirkiniui, apie kurį seniai svajojame, būsto remontui pabaigti, puikiam kelionės pasiūlymui ir mokesčiui už mokslus. Būtent tokiems ir panašiems atvejams ši mūsų paskola ir skirta“, – sakė Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Anot jos, greitas paskolos suteikimo laikas ir formalumų sutvarkymas nereiškia, kad unija ne taip atidžiai tikrins savo klientų finansinę situaciją ir jų galimybes grąžinti paskolą.

„Ir toliau atidžiai įvertinsime kliento gaunamas mėnesines pajamas, jo galimybes grąžinti kreditą. Tiesiog technologijos šiais laikais leidžia labai greitai surinkti visą reikiamą informaciją ir priimti sprendimus“, – aiškino V. Čeponienė.

Ignalinos kredito unijos EKSTRA atvejo paskolos dydis – nuo 500 iki 2 900 eurų, o grąžinimo terminas – iki 59 mėnesių.

EKSTRA paskolos dydį apribojome iki santykinai nedidelės sumos – 2 900 eurų. Prireikus pasiskolinti didesnę sumą unija klientams siūlo kitus finansavimo įrankius. Šis gi, kaip ir minėjau, skirtas išskirtinai nelabai dideliems greitiems pirkiniams ar kitiems panašiems poreikiams“, – sakė Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė.

Šią paskolą unijos klientai galės gauti užsukę į bet kurį Ignalinos kredito unijos skyrių arba prisijungę prie unijos e. bankininkystės sistemos. Paskolos suma žmonėms bus išmokėta iš karto grynaisiais pinigais arba pervesta į banko sąskaitą.

Ignalinos kredito unija savo klientams – fiziniams asmenims, įmonėms, ūkiams – teikia visas finansų paslaugas. Jos centrinė būstinė yra įsikūrusi Ignalinoje, o regioniniai skyriai veikia Zarasuose, Utenoje, Švenčionyse, Švenčionėliuose, Pabradėje ir Visagine.

Pagrindinės Ignalinos kredito unijos paskolos EKSTRA atvejui sąlygos

TerminaiIki 59 mėnesių
SumaIki 2 900 Eur
Minimali paskolos suma500 Eur
Fiksuota metinė palūkanų norma14 proc.
Mėnesinis administravimo mokestis0 proc.
Sutarties mokestis3,5 proc. (ne mažiau kaip 30 Eur)
Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma16,81 proc.
Bendra mokama suma (paėmus maksimalią sumą maksimaliam laikotarpiui)4 025,26 Eur
Eilinės mėnesio įmokos suma66,50 Eur

Ignalinos kredito unijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas