„Utenos trikotažas“ pretenduoja į „Metų verslo lyderystės“ nominaciją

SBA grupės bendrovė „Utenos trikotažas“ LRT metų apdovanojimuose pretenduoja į „Metų verslo lyderystės“ nominaciją. Į LRT metų apdovanojimus patenka tik labiausiai nusipelnę žmonės, ryškiausi metų darbai ir iniciatyvos, lyderystę demonstruojančios organizacijos.

Sewing of the Greenpeace T-shirts at the Utenos Trikotazas textile manufacturing plant in Utena, Lithuania. © Jiri Rezac 2018, UTENOS TEXTILES

Visuomeninis transliuotojas bendrovę garbingam apdovanojimui nominavo už įgyvendintus aplinkosaugos organizacijos „Greenpeace“ tekstilės gamybos reikalavimus. Metų pradžioje „Utenos trikotažas“ tapo pirmąją ir vienintele tekstilės gamintoja, kurią pasaulinė aplinkosaugos organizacija pripažino atitinkančia pačius griežčiausius šiuo metu keliamus reikalavimus, susijusius su ekologiška, skaidria ir sąžininga gamyba.

Nugalėtojus rinks konkurso komisija, tačiau net 50 proc. galutinio rezultato lems žmonių balsai. Todėl prie „Utenos trikotažo“ sėkmės gali prisidėti kiekvienas ir už vieną didžiausių mūsų krašto verslo įmonę balsuoti gali iki gruodžio 2 dienos.

„Nuėjome ilgą tvarumo kelią, kad pirmieji pasaulyje atitiktume globalios aplinkosaugos organizacijos reikalavimus. Tačiau dabar reikia ir Jūsų pagalbos, kad šis pasiekimas būtų įvertintas Lietuvoje. Širdingai dėkojame už palaikymą!“ – sakė „Utenos trikotažo“ vadovas Petras Jašinskas.

Prie „Utenos trikotažo“ sėkmės galite prisidėti balsuodami:

https://www.lrt.lt/projektai/apdovanojimai („Metų verslo lyderystės“ nominacija).

„Utenos trikotažo“ ir laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas