Grupė „Džentelmenai“ paruošė staigmeną visoms Utenos moterims ir merginoms

Analogų Lietuvoje neturinti grupė „Džentelmenai“, į kurią susibūrė trys profesionalūs ir Lietuvai puikiai žinomi šokėjai – Andrius Butkus, Dainius Dimša ir Vytautas Mackonis – turi naujienų. Šį pavasarį grupė rengia jubiliejinį koncertinį turą, kurį skiria visoms moterims, merginoms ir jų mylimiesiems. Specialiai šiam koncertiniam turui iš JAV į Lietuvą grįžta grupės narys A. Butkus, tad vaikinai skelbia, kad scenoje pasirodys visu pajėgumu. Jau kovo 14 d. įspūdingas grupės „Džentelmenai“ koncertas vyks Utenoje!

Švenčia grupės jubiliejų

Susibūrę kaip netikėtas eksperimentas, „Džentelmenai“ švenčia jubiliejų – jie jau 10 metų Lietuvos scenoje juda vienu ritmu. Šia proga vaikinai leidžiasi į įspūdingą koncertinį turą po Lietuvos miestus ir surengs 12 atmosferą kaitinančių pasirodymų savo klausytojams. Tiesa, grupės nariai neslepia, kad per visą šį laiką buvo ir linksmesnių, ir sunkesnių laikotarpių.

Kadangi vienas iš grupės narių, A. Butkus, jau kurį laiką gyvena JAV, 2016 m. grupė buvo netgi surengusi atsisveikinimo koncertą, bet be scenos šie džentelmenai ilgai neištvėrė. Tad D. Dimša su V. Mackoniu ėmėsi atgaivinti grupės veiklą, tačiau tai nebuvo taip lengva. „Grupės vadyba ir prodiusavimas mums buvo naujas ir labai sudėtingas dalykas, bet kažkaip nepasidavėme. Ypač daug padėjo Arvydas Martinėnas-Vudis, mūsų garso inžinierius Vytautas Naunčikas-Soundcheckas ir kiti draugai, artimieji. Paruošę ir nugludinę koncertinę programą, 2018 m. išvažiavome į turą po Lietuvą. Viskas buvo gerai, bet vis tiek trūko Andriaus“, – pasakojo D. Dimša.

Naujam gyvenimui prikėlė Ž. Žvagulio dainą

Tad po vieno nuotolinio pokalbio vaikinai nusprendė vėl stoti kartu scenoje ir tai įgyvendino pernai balandžio mėnesį „Žalgirio“ arenoje, o netrukus grupė savo klausytojams pristatė staigmeną – atnaujintą legendinės Žilvino Žvagulio dainos „Faina“ versiją. Ne tik ją, bet ir grupės klausytojams puikiai pažįstamas bei naujas dainas klausytojai išgirs jau kovo mėnesį vyksiančiame grupės koncertiniame ture „10 metų vienu ritmu“.

Akį traukiantys vaikinai, puikios dainos ir stilingi šokiai – tai, kas užtikrina gerą koncertinę nuotaiką ir pakeri klausytojus. Jų moto – džentelmeniškumas ir romantika niekada neišeina iš mados. Tai reikia puoselėti tiek gyvenime, tiek scenoje.

Kovą skelbia mėnesiu Moterims

Organizatoriai skelbia, kad kovo mėnesis grupės koncertiniam turui pasirinktas ne veltui. Tai gera žinia visoms moterims, merginoms ir jų mylimiesiems – juk būtent kovo mėnesį švenčiama Moters diena. Grupė „Džentelmenai“ kovo mėnesį išdidžiai skelbia mėnesiu Moterims ir kviečia į savo koncertus Panevėžyje, Kaune, Šiauliuose, Ukmergėje, Utenoje, Šakiuose, Švenčionyse, Telšiuose, Anykščiuose, Prienuose, Tauragėje, Alytuje. Šie koncertai – puiki idėja ieškantiems dovanos mylimai moteriai ar moteriško vakaro idėjai!

Jau kovo 14 d. įspūdingas grupės „Džentelmenai“ koncertas vyks Utenoje! Bilietus platina kultūros centro kasa ir Ticketmarket.lt.

Organizatorių inf.

https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/dzentelmenai-utenos-kulturos-centras-bilietai-2024

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas