Utenos apskrities keliuose patruliuos nauji „SEAT Leon“

Lietuvos policijos tarnybinių automobilių parką papildė 103 nauji SEAT LEON automobiliai. Iš jų aštuonis automobilius gaus ir Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Ispaniškieji SEAT automobiliai nurungė visus konkurentus ir pasiūlė tinkamiausius automobilius pagal policijos reikalavimus ir, žinoma, kainą.

Lietuva toli gražu nebus pirmoji šalis, kurioje SEAT automobiliais naudojasi policija. Jau daugelį metų įvairių kartų SEAT automobiliai patruliuoja nemažoje dalyje Europos valstybių, daugiausia jų – pietų Europoje, kur šie automobiliai itin populiarūs. Pagrindinės šalys, kurios užsako savo policijos reikmėms SEAT automobilius, yra Ispanija ir Italija.

„Leon Sportstourer“ yra talpus, kokybiškas, ekonomiškas ir tuo pat metu modernus automobilis, kuris užtikrins sklandų policijos darbą visoje šalyje.

„SEAT yra sparčiausiai Europoje populiarėjantis automobilių gamintojas. Stengiamės nuo Europos neatsilikti ir mes. Visai neseniai atidarėme savo serviso centrus Klaipėdoje ir Šiauliuose, todėl tokių centrų Lietuvoje padvigubėjo. Tikimės, kad tai teigiamai atsilieps ir automobilių pardavimams. Aišku prie to prisidės ir geras įvaizdis – jeigu policija važinėja SEAT automobiliais, tai teikia pasitikėjimo ir pirkėjams,“ – populiarėjančiais SEAT automobiliais Lietuvoje džiaugėsi jų atstovybės Lietuvoje UAB „Autojuta“ pardavimų vadovas Vytautas Švedas.

„Mes džiaugiamės, kad pirmą kartą policija turės galimybę važinėti SEAT automobiliais. Šiame konkurse varžėsi net aštuoni gamintojai ir šis pasiūlė labiausiai mums tinkantį modelį tiek savo funkcionalumu, tiek techniniais parametrais ir, žinoma, kaina. Kiekvienais metais iš dalies atsinaujiname. Mums tai yra gyvybiškai svarbu, nes būtina ne tik turėti modernius automobilius, bet ir palaikyti gerą policijos įvaizdį ir šie automobiliai mums tai daryti padės,“ – sakė Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Policijai skirti automobiliai bus paskirstyti praktiškai per visą Lietuvą, tačiau didžiausią dalį gaus Kauno apskritis. Savo parke policija turi daugiau kaip 1 700 automobilių, daugiau kaip tūkstantis jų yra su skiriamaisiais ženklais ir kas dešimtas toks automobilis dabar bus „SEAT Leon Sportstourer“.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas