Meras savo pavaduotojui linkėjo nebūti drūtam ir nekandidatuoti į merus

Ketvirtadienį Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) nariai susirinko į posėdį, kurio darbotvarkę papildė vienu klausimu. Rugpjūčio 30 dieną darbotvarkėje buvo svarstomi 26 klausimai, tarp kurių – dvi informacijos. Tarybos posėdyje nedalyvavo valstietis Vytautas Kazela, socdemė Roberta Macelienė ir konservatorius Kęstutis Udras.

Po darbotvarkės patvirtinimo Tarybos nariai ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas sveikino liepos mėnesį 55-ąjį gimtadienį atšventusį savo pavaduotoją Vidmantą Valinčių. V. Valinčius pažymėjo, kad per 34 darbo metus savivaldybėje – tai tik penkta darbovietė. Todėl lyg ir atsiprašydamas Tarybos narių už savo karštą būdą posėdžių metu pastebėjo, kad vėliau viskas greitai atsileidžia.

Pirmu klausimu buvo svarstytas klausimas „Dėl Utenos rajono savivaldybės 2017 metų konsoliduotųjų ataskaitų rinkinio patvirtinimo”. Už šio sprendimo patvirtinimą balsavo 10 Tarybos narių (Darius Pakajavas, Marijus Kaukėnas, Raimundas Kelevišius, Robertas Miliauskas, Gediminas Valdas Griškevičius), nes kiti politikai dėl viešųjų ir privačių interesų paliko posėdžių salę.
Dėl ilgalaikės paskolos ėmimo politikai buvo vieningi ir pritarė imti ilgalaikę dešimties metų laikotarpiui iki 500 tūkst. Eur paskolą „Utenos vaikų lopšelio – darželio „Pasaka” pastato energetinio efektyvumo didinimas ir modernizavimas” bei „Utenos vaikų lopšelio – darželio „Šaltinėlis” modernizavimas” investiciniams projektams finansuoti.

Plačiau apie šiame posėdyje priimtus sprendimus skaitykite laikraštyje „Utenos diena”.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas