E. Ašoklis palieka Utenos PSPC vadovo pareigas

Sausio 10-a – paskutinė darbo diena Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau – Utenos PSPC) direktoriui Edvinui Ašokliui. Apie tai socialinėje erdvėje pranešė Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas. Šį faktą patvirtino ir gydymo įstaigos vadovas, nedetalizavęs priežasčių, dėl kurių palieka Utenos PSPC.

M. Kaukėnas išplatino naujieną savo „Facebook“ paskyroje: „Šiandien paskutinė Utenos PSPC (poliklinikos) vadovo E. Ašoklio darbo diena per 30 tūkst. pacientų turinčioje savivaldybės sveikatos įstaigoje. Prieš kurį laiką su direktoriumi pavyko rasti abipusį sutarimą, kad įstaigai reikia pokyčių, o vadovui savo asmenines problemas spręstis individualiai. Artimiausiu metu konkurso būdu ieškosime naujo vadovo ir jo komandos. Nors buvęs meras paskutinėmis savo darbo dienomis savo parašu ir patvirtino dar vieną šio vadovo kadenciją, mūsų komandos esama situacija netenkino. Gydytojų trūkumo, paslaugų gerinimo, įstaigos valdymo klausimai, galiausiai negražūs skandalai nėra tai, ko mes tikimės iš mūsų vienos pagrindinių gydymo įstaigų.

Prieš šventes Sveikatos apsaugos ministerija pritarė Utenos ligoninės naujai administracijos struktūrai, todėl nuo vasario naujasis įstaigos vadovas galės iki galo suformuoti savo naują komandą. Komandą, kuriai nuoširdžiai palinkėsiu siekti pozityvių pokyčių, sutarimo kolektyve ir paslaugų kokybės bei prieinamumo gerinimo.

Šiais metais bus ir daugiau pokyčių savivaldybės įstaigose. Pokyčiai būtini, nes vis dar kai kuriems vadovams ar specialistams po dviejų dešimtmečių eros nesuprantama, kad tie laikai, kai ateini į savivaldybę, atsigeri kavutės ir vėliau grįžęs darai ką nori, baigėsi. Utenoje nebebus savivaldybės įstaigų ir įmonių, kurios kažkada buvo tapę asmeninių interesų tenkinimo karalystėmis. Bent jau tol, kol mes vadovaujame savivaldybei.“

Kad palieka sveikatos priežiūros įstaigos vadovo postą, patvirtino ir E. Ašoklis. Tačiau priežasčių, kodėl nebevadovaus Utenos PSPC, jis neįvardijo. „Aš nenorėčiau komentuoti. Yra mero komentaras – labai aiškus ir konkretus. Yra tam tikrų aplinkybių, dėl kurių reikia išeiti. Tikrai nedetalizuosiu“, – sakė Utenos PSPC direktorius. E. Ašoklis šios įstaigos vadovu dirbo beveik šešerius metus.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. V. Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas