Sudeikių stovyklautojai gaivinosi Alauše ir raminosi minkydami molį

Vasarą Utenos rajono Sudeikių daugiafunkciame centre (toliau – centras) šurmuliavo gausybė vaikų. Čia buvo organizuojama stovykla pra­dinių klasių mokiniams pavadinimu „Laisvės paukštis“. Apie šios vasaros vaikų poilsio išskirtinumus, tęsiamas tradicijas „Utenos diena“ pasikalbėjo su centro direkto­re Vilma Petruliene, vaikų stovyklos vadovėmis.

Daugiau apie tai skaitykite antradienio laikraštyje „Utenos diena“.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

ATLIEKŲ REIDAS

Featured

Ignalinos naujienos

Indraja

Įvairenybės