Pusę metų Molėtuose veiks Lietuvos rankinio talentų akademija
Krašto žiniosPusę metų Molėtuose veiks Lietuvos rankinio talentų akademija
2020 vasario 21, Penktadienis 14:02

Pusę metų Molėtuose veiks Lietuvos rankinio talentų akademija

Pusę metų Molėtuose veiks Lietuvos rankinio talentų akademija

Vasario 19 dieną Molėtuose lankėsi Lietuvos rankinio trenerių asociacijos generalinis sekretorius Karolis Kaladinskas ir, susitikęs su Molėtų rajono savivaldybės meru Sauliumi Jauneika, administracijos direktoriaus pavaduotoju Steponu Šanteriovu, aptarė planus šį pavasarį ir vasarą Molėtuose surengti keturias meistriškumo stovyklas jauniems ir perspektyviems sportininkams.

Kiekvienoje iš jų dalyvaus po 20-30 visos Lietuvos jaunųjų rankininkų. Treniruotes ves buvę ir esami Lietuvos nacionalinių rinktinių žaidėjai ir treneriai, viena iš jų – molėtiškė Rita Repečkaitė (Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės žaidėja). Stovyklos prasidės jau balandžio mėnesį, o šiuo metu paskelbta ir vyksta registracija į jas.

Susitikime aptarta, kaip stiprinti Molėtų rajono savivaldybės bendradarbiavimą su Lietuvos rankinio federacija, Rankinio trenerių asociacija, suformuoti ketinimai pasirašyti bendradarbiavimo sutartis. Taip pat apsvarstytos ir kitos galimybės Molėtų krašte populiarinti rankinio sportą (nacionalinių komandų treniruočių stovyklos, paplūdimio rankinis ir kt.) . Po to aplankytos galimos sportininkų treniruočių ir apgyvendinimo vietos.
Molėtai – vieni iš rankinio pradininkų Lietuvoje ir čia rankinis labai populiarus. Vaikų, jaunučių, jaunių, suaugusiųjų moterų ir vyrų komandos pelno aukštas prizines vietas regioniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose turnyruose. Vyrų rankinio klubo „HC Molėtai" komanda pernai Lietuvos vyrų rankinio čempionato I lygoje pelnė sidabro medalius, yra 2020 metų čempionato lyderė.

Molėtų r. savivaldybės administracijos inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenoje vyko rankinio čempionato U-19 finalai

  Balandžio 7–8 dienomis Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko 2017–2018 m. Lietuvos jaunimo U-19 merginų ir vaikinų rankinio čempionato finalinės varžybos. Po pagrindinio čempionato etapo ir atkrentamųjų varžybų į finalus pateko keturios merginų ir keturios vaikinų komandos.

 • Lietuvos vyrų rankinio rinktinė iškovojo istorinę pergalę

  Lapkričio 6 dieną Vilniuje „Siemens" arenoje Lietuvos vyrų rankinio rinktinė Europos čempionato atrankos rungtynėse susitiko su ketvirtąją vietą Europos čempionate iškovojusia Norvegijos rinktine. Pergalę lietuviai iškovojo rezultatu 32:29 ir į savo sąskaitą įsirašė du taškus.

 • Uteniškiai dalyvavo rankinio turnyre Vienoje

  Rugsėjo 1–4 dienomis Austrijos sostinėje Vienoje vyko tradicinis 24-asis tarptautinis rankinio turnyras „Schmelz" taurei laimėti. Varžybose dalyvavo komandos iš 8 valstybių. Tarp dalyvių – 37 merginų ir 41 vaikino komandos. Pagal gimimo metus vaikinai buvo suskirstyti į keturias, merginos į tris amžiaus grupes.

 • Tarptautiniame rankinio turnyre Prahoje dalyvavo ir uteniškiai

  Kovo 24–28 dienomis Čekijos sostinėje Prahoje vyko tradicinis 25 tarptautinis rankinio turnyras PRAGUE HANDBALL CUP 2016 taurei laimėti. Varžybose dalyvavo komandos iš 28 valstybių. Tarp turnyro dalyvių – ir 233 merginų ir 265 vaikinų komandos. Pagal gimimo metus vaikinai ir merginos buvo suskirstyti į penkias amžiaus grupes.

 • Druskininkuose vykusiame rankinio turnyre dalyvavo ir uteniškiai

  Kovo 10–11 dienomis Druskininkuose vyko tradicinis Jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyras. Dėl Lietuvos kariuomenės sporto klubo įsteigtų taurių šiemet varžėsi vaikinų komandos (gimę 1999 m.) iš Alytaus, Vilniaus, Garliavos, Utenos, Kauno ir Druskininkų.

 • Utenos DSC rankininkai – LRF vaikinų jaunimo taurės nugalėtojai

  Šių metų vasario pabaigoje pasibaigė 2015/2016 metų LRF (Lietuvos rankinio federacijos) jaunimo (gimusių 1998 m.) vaikinų Taurės varžybos, kuriose varžėsi 9 komandos iš Alytaus, Varėnos, Klaipėdos, Vilniaus, Šiaulių, Pasvalio, Panevėžio, Molėtų ir Utenos.

 • Vyko Utenos rajono mokyklų mokinių tinklinio varžybos

  Kovo 2 dieną vyko Utenos rajono mokyklų mokinių tinklinio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Dalyvavo keturios kaimo vietovių mokyklų komandos. Pirmąją vietą iškovojo Leliūnų pagrindinės mokyklos I komanda, kurioje žaidė Rolandas Tyla, Aivaras Šapoka, Deividas Žemčiugovas, Lina Borunovaitė, Rytis Jackevičius, Monika Viburytė, Gintautas Dundaras, komandai vadovavo mokytojas Vytautas Kirka. Antrąją vietą iškovojo Užpalių gimnazijos mokiniai, trečiąją – Leliūnų pagrindinės mokyklos II komanda.

 • Kviečia į rankinio varžybas

  Rugsėjo 26 dieną 13 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks rankinio varžybos, kuriose susitiks rankinio klubo „Utena" ir Alytaus „Almeida – Stronglasas" žaidėjai.

 • Rankininkai dalyvavo Tarptautiniame rankinio turnyre Vienoje

  Rugsėjo 3–6 dienomis Austrijos sostinėje Vienoje vyko tradicinis 23-asis Tarptautinis rankinio turnyras „Schmelz" taurei laimėti. Varžybose dalyvavo komandos iš 10 valstybių. Tarp dalyvių – 29 merginų ir 58 vaikinų komandos. Pagal gimimo metus vaikinai buvo suskirstyti į keturias, merginos – į tris amžiaus grupes.

 • „Vivus.lt“ rankinio lyga: dvejus metus neregėta Utenos pergalė

  Istoriniu įvykiu tapo HC „Utena" ekipos pergalė išvykoje rezultatu 33:30 (14:11) prieš Kauno LSU ekipą. Uteniškiai pergalės skonį Lietuvos rankinio lygos pirmenybėse pajuto po dviejų metų pertraukos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1345
Vakar apsilankė:10689
Šią savaitę apsilankė:38020
Šį mėnesį apsilankė:70737
Viso (nuo 2015-02-16):14094729
Šiuo metu naršo:
103
2020-07-11
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!