Krašto žinios

Jaunuosius Lietuvos atlikėjus pristatantis koncertų ciklas „Dangaus šviesuliai" įgauna pagreitį. Molėtų rajone esančiame etnokosmologijos muziejuje įvyko jau trys sėkmingi koncertai, o liepos 26 dieną laukia ir ketvirtojo eilė. Jame pasirodys trys talentingos dainų autorės ir atlikėjos – Justė Kazakevičiūtė, Austėja Žvirblytė ir Julija Rušinskytė.

Švento kraštovaizdžio draustinio teritorijoje yra unikalus nenuotakus Švento ežeras, kurio vandens skaidrumas siekia 6,5 metro. Zarasų rajone esantis Švento ežeras ypač pamėgtas poilsiautojų.

Ekstremali muzika ir rokenrolas – tai du dalykai, kurie bene geriausiai atsiskleidė festivalyje Velnio Akmuo. Liepos 17-20 dienomis Velnio akmuo vyko šeštąjį kartą Anykščiuose, Dainuvos slėnyje ant upės kranto.

Savaitgalį sinoptikai žadėjo gausius kritulius, kuriuos turėjo lydėti perkūnija, škvalas ir kruša. Sekmadienio popietę, po alinančio karščio, dangų aptemdė tamsūs debesys, kurie nieko gera nežadėjo.

Liepos mėnesį Alantoje vyksta antroji Rusijos Šiaurės ir Sibiro lietuvių vaikų ir jaunimo lietuvių kalbos ir kultūros stovykla. Pirmoji surengta pernai vasarą Alantoje ir Birštone.

Šį šeštadienį, liepos 19-ąją, kviečiame į Svėdasų krašto (Vaižganto) muziejų (Anykščių rajonas, Svėdasų seniūnija, Kunigiškių kaimas), kur organizuojamas tradicinis, jau septintasis Svėdasų krašto talentų sambūris „Ieškokime „deimančiukų" savyje ir šalia savęs". Muziejuje vyksiančioje parodoje pasigrožėsime svėdasiškių meistrų auksarankių darbais, o kiemelyje pasiklausysime talentų koncerto.

Aukštaitijos nacionalinis parkas kelbia dar vieną Aukštaitijos nacionalinio parko keturiasdešimtmečiui skirtą renginį, kuris įvyks liepos 12 dieną. Šį kartą gamtos mylėtojai kviečiami drauge su direkcijos ekologe Asta Survilaite pakeliauti botanikos taku ir iš arčiau susipažinti su nuostabiu parko augalijos pasauliu.

Liepos 8 d. Ignalinoje lankėsi grupė Rumunijos regioninės plėtros ir viešojo administravimo ministerijos atstovų, kuriuos lydėjo Būsto energijos taupymo agentūros direktorius Valius Serbenta bei kiti šios agentūros atstovai. Pagrindinis svečių vizito tikslas – susipažinti su naujojo renovacijos modelio įgyvendinimu, apžiūrėti atliktus darbus bei pasisemti naudingos patirties, kurią galima būtų pritaikyti Rumunijoje. Pirmiausia svečiai priimti savivaldybėje. Apie renovacijos eigą ir savivaldybės atliktus šilumos ūkio modernizavimo darbus jiems pasakojo rajono meras Henrikas Šiaudinis.

Anykštėnai dalyvavo šventiniuose Baltarusijos Respublikos Nepriklausomybės renginiuose, kurie vyko Klecko rajone. Be Anykščių delegacijos į Klecką atvyko dar trijų susigiminiavusių miestų atstovai.

Šiemet unguriukai į Lietuvą buvo atskraidinti tiesiai iš Jungtinės Karalystės žuvininkystės įmonės, tad jų kelionė ilgai neužtruko. Unguriai nenuvargo, jų būklė gera, todėl nuostolių dėl kelionės nepatirta. Žuvininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos šių metų pavasarį įsigijo 120 kg europinių ungurių.

Puslapis 1 iš 12

Reklama

Renginių kalendorius

praėjusiam mėnesiui Liepa 2014 Kitas mėnuo
Pr A T K P Š S
week 27 1 2 3 4 5 6
week 28 7 8 9 10 11 12 13
week 29 14 15 16 17 18 19 20
week 30 21 22 23 24 25 26 27
week 31 28 29 30 31

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

 

Ar pritariate Sveikatos reikalų komiteto siūlymui uždrausti prekybą kosmetiniu spiritu?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenos-diena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2014 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.