Krašto žinios

Penktadienio naktį Zarasuose įvyko skaudi nelaimė – apie 1 valandą nakties Zaraso ežero didžiojoje saloje atlikdamas koncertinės scenos šviesos prietaisų suderinimo darbus nuo metalinės konstrukcijos, kurios aukštis siekia 6 metrus, nukrito ir mirtinai susižalojo jaunas vyras.
Penktadienį Zaraso saloje prasideda tradicinis muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai 2014".

Liepos 30 d. apie 14.20 val. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato pareigūnai Visagine, Kosmoso g., tarnybos metu stabdė automobilį „Škoda". Automobilį vairavęs vyras ne tik nesustojo, bet padidino greitį ir spruko nuo policijos pareigūnų.

Jau trečius metus Mindūnuose, Ežerų žvejybos muziejaus kieme, organizuojama Ežerų šventė. Taip jau nutarė Molėtų krašto muziejininkai: „duoklę" žvejybai atiduoti žiemą organizuojant Tradicinę Žiemos žūklės šventę „Mindūnai", o vasarą – ežerams. „Tik taip pateisinsim pilną muziejaus pavadinimą," – šmaikštauja Ežerų žvejybos muziejaus vedėja Alfreda Petrauskienė.
Šiemet, kai visas Molėtų rajonas Aplinkos ministerijos pasirinkimu paskelbtas Lietuvos žvejybos rojumi, Ežerų šventė taps tikru to rojaus epicentru. Mindūnai tam tinkamiausia vieta, nes aplink Mindūnus tyvuliuoja gražiausi Molėtų krašto ežerai: Juodieji ir Baltieji Lakajai, Stirniai, Siesartis ir mažytis Ežerinis.

Populiaraus tarp vietinių gyventojų ir turistų Aukštaitijos siaurojo geležinkelio, plačiau žinomo Siauruko vardu, Surdegio stotyje (Anykščių r.) prasideda stogo tvarkybos – restauravimo ir remontavimo – darbai.

Zarasiškė Živilė Lekaveckaitė ne tik pirmoji motorizuoto parasparnio pilotė Zarasuose, bet ir Lietuvoje. Liepos 28 d. vakarą ji virš vasaros kaitra alsuojančių Zarasų atliko pirmuosius savarankiškus skrydžius.

Liepos 30 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje vyko Ignalinos rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro narių pasitarimas. Savivaldybės administracijos direktorius Rimantas Mačys informavo, kad situacija dėl afrikinio kiaulių maro išlieka sudėtinga. Rupinskų kiaulių komplekse gyvūnų likvidavimas baigtas, tačiau vyksta pylimo apsauginiai bei įvairūs dezinfekavimo darbai. Bus sunaikinti įmonėje sukaupti pašarai, pašarų priedai, veterinariniai vaistai, įmonės teritorijoje užkastas mėšlas ir srutos.

Rubikių ežero pakrantėje šią vasarą svečius kviečia gamtos ir poilsio parkas „Gradiali Anykščiai", įsikūręs erdvioje teritorijoje šalia Rubikių ežero bei nuostabių miškų apsuptyje.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad kovai su afrikiniu kiaulių maru pasitelkiama Lietuvos kariuomenė. Įrengiami stebėjimo postai, kuriuose bus tikrinama, ar iš Ignalinos rajono nevežamos gyvos kiaulės ar kiauliena.

Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje posėdžiavo Ignalinos rajono savivaldybės ekstremalių situacijų valdymo komisija, kuri rajone paskelbė ekstremaliąją situaciją ir priėmė sprendimus dėl jos likvidavimo.

Anykštėnai su dalgiais mosavo ne lietuviškuose laukuose, o įsibridę į Šventąją – Anykščių miesto puošmeną. Jau daugelį metų šiame krašte politikai, valdžios žmonės ir miestelėnai kviečiami dalyvauti Šventosios upės šienavimo talkoje.

Puslapis 1 iš 13

Reklama

Renginių kalendorius

praėjusiam mėnesiui Rugpjūtis 2014 Kitas mėnuo
Pr A T K P Š S
week 31 1 2 3
week 32 4 5 6 7 8 9 10
week 33 11 12 13 14 15 16 17
week 34 18 19 20 21 22 23 24
week 35 25 26 27 28 29 30 31

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

 

Ar vasarą skaitote knygas?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenos-diena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2014 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.