Krašto žinios

Lapkričio 5 sieną Utenos RAAD Molėtų rajono agentūra nustatė nelegalią eksploatuoti netinkamų transporto priemonių demontavimo veiklą Joniškio sen., Molėtų rajone. Atvykus pareigūnams į pažeidimo vietą, T. S. kartu su A. P. buvo įpusėję pjaustyti transporto priemones ir jų dalis krauti į priekabą išvežimui. Apžiūrint įvykio vietą, nustatyta, kad asmenys demontavo dvi transporto priemones. Aiškinantis aplinkybes taip pat nustatyta, kad T. S. ir A. P. neturi reikalingų leidimų tokios veiklos vykdymui.

Utenos regiono savivaldybėse – Utenos, Molėtų, Anykščių, Ignalinos, Zarasų ir Visagino – šiemet jau atnaujinta ar bus baigta atnaujinti 70 senų daugiabučių. „Tai tikrai nemažas skaičius vienam regionui. Tiek daugiabučių 2011 m. buvo atnaujinta visoje šalyje. 2012-ųjų renovacijos rezultatai Lietuvoje dar menkesni – modernizuoti tik 37 namai. Padėtis visiškai pasikeitė, kai patvirtinome naują renovacijos šalyje modelį ir į ją įtraukėme savivaldybes", – sako aplinkos viceministrė Daiva Matonienė.

Šimonių girioje, Anykščių rajone buvo atidarytas unikalus, pirmasis toks Lietuvoje pažintinis maršrutas „Algimanto apygardos partizanų kovų takais".

Lapkričio 2-9 d. Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės kariai Švenčionių ir Molėtų rajonuose dalyvauja pratybose „Pasitikėjimas-14", kurios yra tarptautinių pratybų „Geležinis kardas 2014" dalis. Pratybose kariai savanoriai treniruojasi planuoti ir vykdyti civilių ir karių bendradarbiavimo užduotis karinių operacijų metu, susitinka su savivaldos ir vietos organizacijų atstovais ir gyventojais.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato gretas papildė dar penki nauji pareigūnai. Vienas naujų pareigūnų – Regimantas Tubelis – pareigūno profesiją pasirinko ne iškart – penkerius metus jis tarnavo ne Tėvynei, o Dievui. 2008-2013 m. kunigu dirbęs jaunas vyras nusprendė keisti gyvenimą iš pagrindų.

Neseniai trijuose Ignalinos rajono ežeruose buvo atlikti įžuvinimo darbai. Joskučio ežeras, esantis netoli Ginučių kaimo, priskirtas ežerams, kur vykdoma limituota žūklė. Norint pažvejoti jame, kol dar nėra ledo, reikia įsigyti atitinkamą meškeriotojo kortelę. Nuo ledo galima žvejoti su leidimais, skirtais žvejybai neišnuomotuose vandens telkiniuose. Jau ne pirmus metus į Joskutį įleidžiama karpių.

Anykščių rajono savivaldybė kviečia į pažintinio maršruto „Algimanto apygardos partizanų kovų takais" atidarymą, kuris vyks šių metų lapkričio 6 d., ketvirtadienį, 13 val.
Renginio pradžia – prie Algimanto apygardos partizanų vadavietės Šimonių girioje, Svėdasų sen., Anykščių r.

Spalio 28 dieną, įgyvendinant projektą „Žvejybos rojus", jau nebe pirmą kartą šiais metais buvo atlikti ežerų įžuvinimo darbai. Šįkart, dalyvaujant ir stebint Molėtų r. mero pavaduotojui H. Ivickui, ANP ir LRP direktoriaus pavaduotojui S. Žviniui, Molėtų TVIC direktorei D. Kulienei, Molėtų rajono aplinkos apsaugos agentūros specialistui R. Kuzmai, į „Žvejybos rojui" priklausančius ežerus Molėtų rajone buvo paleisti 6 tūkstančiai karpių ir 17 tūkstančių sterkų. Visas šias žuvis paaugino ir specialiu gyvų žuvų pervežimui skirtu transportu saugiai atgabeno UAB „Vasaknos" darbuotojai.

„Smart museum" – taip vadinasi Ežerų žvejybos muziejaus mobili aplikacija „App Camp 2014" dirbtuvėse Mykolo Romerio universitete vykusiame renginyje laimėjusi absoliučiai didžiausią prizą – net 300 000 litų vertės viešinimo ir reklamos paketą Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos žiniasklaidos priemonėse.

Nuo 1993 m. kiekvienais metais, artėjant Kriminalinės policijos dienai, rengiamame konkurse vertinami svarbiausi visos šalies kriminalistų atskleisti nusikaltimai ir išrenkami metų sekliai, kuriems įteikiama simbolinė Šerloko Holmso pypkė.

Puslapis 1 iš 18

Reklama

 

Renginių kalendorius

praėjusiam mėnesiui Lapkritis 2014 Kitas mėnuo
Pr A T K P Š S
week 44 1 2
week 45 3 4 5 6 7 8 9
week 46 10 11 12 13 14 15 16
week 47 17 18 19 20 21 22 23
week 48 24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Reklama

Reklama

 

Ar jus tenkina kultūrinis gyvenimas Utenoje?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2014 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.