Krašto žinios
Kultūros ministras Š. Birutis lankėsi Didžiasalyje

Kultūros ministras Šarūnas Birutis penktadienį lankėsi Didžiasalio „Ryto" gimnazijoje. Čia ministras aplankė atnaujintą muziejų, susipažino su gimnazijos pasiekimais ir dalyvavo gimnazistų ir pedagogų rengiamoje vakaronėje, skirtoje dainų karalienei Kristinai Skrebutėnienei, iš kurios 1934 metais tautosakos rinkėjas Juozas Aidulis užrašė apie 400 dainų, pasakų, raudų.

Smulkaus verslo plėtra: kada tikslinga apie tai galvoti?

Ne vienas savo verslą pradėjęs žmogus turi ambicijų užkariauti pasaulį ir tapti stambiausia bei vartotojų labiausiai vertinama konkrečios srities įmone. Tačiau vieniems šie planai žlunga dėl skubėjimo plėstis, kitiems priešingai – dėl delsimo. Tad kada tikslingiausia planuoti smulkaus verslo plėtrą?

Apdovanojimų renginyje pagerbti „Verslo žiburiai – 2015“

Lapkričio 20 dieną Anykščių kultūros centre vyko rajono verslininkams skirtas apdovanojimų renginys „Verslo žiburiai – 2015". Tai tradicinis renginys, skirtas pagerbti įmones, verslininkus ir visuomenės atstovus, kurie prisideda prie Anykščių rajono ekonominės, socialinės, kultūrinės verslo aplinkos gerinimo.

Spektaklį „Gražuolė ir pabaisa“ kuria apie 100 atlikėjų

Senųjų metų palydų koncertas Kupiškio kultūros centre vyks gruodžio 29 dieną 17 val., 19 val. ir 21 val.

Muzikinis spektaklis – pasakos „Gražuolė ir pabaisa" interpretacija. Šis jungtinis Kupiškio, Rokiškio ir Vilniaus kūrėjų bei atlikėjų projektas laukia ne tik Kupiškio žiūrovų, bet ir gerbėjų iš Rokiškio, Utenos, Biržų ir kitų miestų.

Pagerbti Zarasų krašto verslininkai

Siekiant pagerbti rajono verslininkus, pasidžiaugti jų nuveiktais darbais ir pasiektais rezultatais, novatoriškomis idėjomis ir geranoriškomis iniciatyvomis, kurios tiesiogiai ar netiesiogiai, bet prisideda prie kiekvieno iš mūsų gerovės, Zarasuose paminėta šį mėnesį švenčiama profesinė verslo atstovų šventė – Verslo diena. Jos metu apdovanoti rajonui nusipelniusių įmonių vadovai ir savininkai.

Viešnagė senolių kaime: vaikai nusikėlė į XIX amžių

Lapkričio 14 dieną Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro vaikai buvo pakviesti pasisvečiuoti Vajasiškio kaime (Zarasų r.) ir dalyvauti šio kaimo bendruomenės narių organizuotoje edukacinėje programoje „Senolių kaimas".

Ignalinos ligoninėje – nauja sanatorinio gydymo paslauga

Ignalinos rajono ligoninės Reabilitacijos ir sveikatinimo skyriuje įrengta vertikali masažinė vonia. Ji primena nedidelį baseinėlį su vandens srovėmis, kuris pritaikytas atlikti procedūras pacientams esant vertikalioje padėtyje. Vonia užpildyta Ignalinos mineraliniu vandeniu (mineralizacija 10-20 proc.). Artimiausiu metu planuojamas naujos paslaugos pristatymo renginys.

Molėtų rajone rastas skenduolis

Ugniagesiai gelbėtojai, kelias dienas ieškoję skenduolio, antradienio rytą Pakrovų kaime (Molėtų r.) esančiame Galuonų ežere rado nuskendusiojo V. R. kūną.
Išžvalgius 5 hektarų ežero plotą ir panaudojus sonarą, 400 metrų nuo kranto rastas 53 metų V. R. kūnas.

Utenos, Ignalinos ir Švenčionių rajonuose vyksta Lietuvos kariuomenės pratybos

Lapkričio 9-14 dienomis Utenos, Ignalinos ir Švenčionių rajonuose vyksta Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų organizuojamos tarptautinės pratybos „Geležinis kardas 2015". Šiuose rajonuose karių grupės dienos metu vykdys užduotis ir bendraus su vietos gyventojais. Vykstančių pratybų metu gyventojai raginami būti atidiems ir paisyti apribojimų pratybų vietose.

Zarasuose duris atvėrė modernus bibliotekos pastatas

Neseniai Zarasuose plačias erdves atvėrė vienas moderniausių Lietuvoje viešosios bibliotekos priestatas, kuriame įrengtos erdvės meno parodoms, naujai informacijai, medijų studija, ,,3D kinas", fonoteka, žaisloteka, sukurta edukacinė erdvė vaikams, skaitykla, mokslinės ir užsienio kalbų literatūros fondai, ,,Kavos klubas" su terasa ant stogo, kur atsiveria nuostabūs Zaraso ežero vaizdai. Visos bibliotekos priestato erdvės pritaikytos neįgaliesiems skaitytojams, čia laukiami ir patys mažiausi bibliotekos lankytojai.

„Vilties paukštė“ atskrido į Ignaliną

Lapkričio 4 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre šurmuliavo didelis būrys spalvingais drabužiai apsirengusių besišypsančių žmonių. Čia vyko tarprajoninė kasmet vis kituose miestuose rengiama neįgaliųjų draugijų šventė „Vilties paukštė 2015". Joje dalyvavo draugijų nariai ir koncertavo meno mėgėjų kolektyvai iš Vilniaus rajono, Panevėžio, Utenos, Visagino, Švenčionių, Širvintų, Šalčininkų ir Ignalinos. Scenoje trijų dainų ir muzikos programas pristatė 10 šaunių kolektyvų. Neįgaliųjų draugijų vadovai ignaliniečiams perdavė šilčiausius linkėjimus ir atvežtas prisiminimo dovanas.

Ignalinos rajono ligoninėje dirbo menininkai

Ignalinos rajono ligoninei priklausančiame rentgeno kabinete apsigyveno meno dvasia. Čia kūrybiškai pasidarbavo Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studijos mokiniai. Kartu su savo mokytoja Nijole Trinkūniene jie sukūrė nuostabią kompoziciją – šiltomis spalvomis papuošė sienas pievos augalų motyvais, ant jų nutupdė drugelių, boružėlių, laumžirgių. Į šį darbą sudėjo savo širdžių šilumą ir geriausias mintis. Rudens atostogų laikas buvo išnaudotas prasmingai. Manoma, kad šiame kabinete apsilankantys vaikai dabar patirs mažiau streso, o ir suaugusiems bus maloniau būti spalvingoje aplinkoje. Idėja pagyvinti niūrias sienas kilo Zitai Baranauskienei, kuriai visuomet būdavo gaila mažųjų pacientų.

Ministras Š. Birutis Zarasuose atidarė Zarasų viešosios bibliotekos priestatą

Praėjusią savaitę LR kultūros ministras Šarūnas Birutis lankėsi Zarasuose. Ministras susitiko su Zarasų rajono kultūros bendruomene ir atidarė Zarasų viešosios bibliotekos priestatą.

Į Zarasus atvyks LR kultūros ministras Šarūnas Birutis

Spalio 30 dieną, penktadienį, Zarasuose lankysis LR kultūros ministras Šarūnas Birutis. Jis susitiks su Zarasų rajono savivaldybės vadovais, lankysis Kultūros centre Dusetų dailės galerijoje, Antazavės dvare, Avilių daugiafunkciniame kultūros centre, Zarasų kultūros centre, taip pat bendraus su Zarasų kultūros bendruomene. Popiet ministras dalyvaus Zarasų viešosios bibliotekos priestato atidarymo šventėje.

Švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė domėjosi švietimo situacija Molėtuose

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė antradienį lankėsi Molėtuose, kur domėjosi švietimo situacija savivaldybėje. Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvynys ministrei teigė, kad regionas laukia klasės krepšelio įvedimo, nes jis, anot mero, turėtų pagerinti tuštėjančių mokyklų finansinę situaciją. Molėtų rajono savivaldybė, kaip ir visa Lietuva, susiduria su demografine problema - kasmet į rajono mokyklas ateina 5 proc. (maždaug 100-150) mažiau vaikų.

Elektros ir elektronikos atliekas galite priduoti nemokamai

Lapkričio 9 dieną Rokiškio rajono savivaldybėje Gamintojų ir importuotojų asociacija bei VšĮ Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija rengia gaminių atliekų surinkimo akciją. Jos metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkama:
• elektros ir elektroninės įrangos atliekos;
• nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos;
• alyvų atliekos.

Molėtuose vieši ministrė A. Pitrėnienė

Šiandien, spalio 27 dieną, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė lankosi Molėtuose, kur regionui aktualius švietimo klausimus aptaria su savivaldybės meru ir pedagogais.

Totorių kultūros dieną visaginiečiai vėl gavo puikią dovaną

Spalio 24 dieną Visagino kultūros centro „Bangos" salėje įvyko tradicinis Totorių kultūros dienai skirtas renginys. Tai visų Visagino gyventojų kasmet itin laukiama diena, per kurią Visagino totorių bendruomenė (vadovė Zilia Karimova) padovanoja visaginiečiams itin aukšto meninio lygio atlikėjų koncertą.

Anykščių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba dalyvavo socialiniame projekte

Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Anykščių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba prisijungė prie Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos įgyvendinamo socialinio projekto „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais".

Išdrįsusiems įveikti savo uždarumą – Molėtų trečiojo amžiaus universitetas

Praėjusią savaitę Molėtuose atidarytas trečiojo amžiaus universitetas (TAU). „Tikime, kad Molėtų TAU paskatins vyresnio amžiaus žmones bendrauti, keliauti, teiks galimybę įgyti žinių, pasijusti reikalingais, naudingais, įdomiais ne tik sau, bet ir kitiems, sudarys sąlygas ir saviraiškai, ir patirties sklaidai", – pradėdama šventę ir sveikindama į pirmą susitikimą susirinkusius beveik 200 būsimų universiteto studentų sakė projekto sumanytoja, Molėtų švietimo centro direktorė Romualda Žvinienė.

Anykščių šilumos ūkio modernizacija leidžia vartotojams tiekti energiją mažesnėmis kainomis

Spalio 16 dieną ūkio ministras Evaldas Gustas dalyvavo UAB „Anykščių šiluma" naujos biokuro katilinės atidarymo renginyje. Ūkio ministerija UAB „Anykščių šiluma" biokuro katilinei įrengti skyrė beveik 840 tūkst. eurų iš 2007–2013 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšų.

Anykščiuose vyko Utenos regiono plėtros tarybos posėdis

Spalio 13 dieną Anykščių menų inkubatoriaus-menų studijos salėje įvyko Utenos regiono plėtros tarybos posėdis. Posėdyje dalyvavo Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Utenos, Zarasų rajonų savivaldybių ir Visagino savivaldybės merai, savivaldybių tarybų nariai, administracijų darbuotojai, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius, kiti suinteresuotieji asmenys.

Puslapis 1 iš 11

Reklama

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

 

Ar pasitikite Utenos policija?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2015 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:162
Vakar apsilankė:1948
Šią savaitę apsilankė:162
Šį mėnesį apsilankė:88824
Viso (nuo 2015-02-16):691727
Šiuo metu naršo:
16
2015-11-30