Patikimi ir patogūs sprendimai esant šlapimo nelaikymui

Slaugote šeimos narį, kuris neišsiverčia be šlapimą sugeriančių priemonių? Šeimoje yra artimas vyras, kuriam po prostatos operacijos praverstų įklotai? Galbūt tyliai kenčiate nevalingą šlapimo ištekėjimą ir nedrįstate kreiptis pagalbos? Svarbu žinoti, kad tokiais atvejais gydytojui diagnozavus šlapimo ir (arba) išmatų nelaikymą galima tikėtis kompensuojamųjų sauskelnių, įklotų, vienkartinių paklodžių.

Itin svarbu rasti poreikius atitinkantį gaminį

Lovoje slaugomiems asmenims labai svarbi kokybiška priežiūra, taigi – ir higienos priemonės. Dar aktualiau tai sergantiems aktyviems pacientams, kurie pamiršta laiku nueiti į tualetą ir neretai nusiplėšia sauskelnes. Slaugantieji turėtų žinoti, kad kompensuojamos ne tik įprastos sauskelnės, bet ir sauskelnės-kelnaitės, pvz., „TENA Pants“. Jos mūvimos tarsi įprastos apatinės kelnaitės, todėl nesikeičia nusistovėję įpročiai, taigi yra puikus pasirinkimas neramiems, demencija sergantiems pacientams, nepripažįstantiems įprastų sauskelnių. Be to, paprasčiau slaugyti gulinčius ligonius, nes sauskelnes-kelnaites lengva užmauti ir numauti, o drėgmės indikatorius parodo, kada keisti.

TENA Pants Night“ – skirtos nakčiai

Svarbu atkreipti dėmesį, kad su šlapimo nelaikymo problema tenka tvarkytis ne tik dieną, bet ir naktį. Dažnas kėlimasis į tualetą ar šlapimo pratekėjimas naktį trikdo miegą. Tai gali neigiamai paveikti savijautą, darbingumą ir sveikatos būklę. Laimei, yra sprendimų, kurie palengvina šlapimo nelaikančiųjų gyvenimą ir padeda ramiai išmiegoti visą naktį. „ProSkin“ gaminių serijos sauskelnės-kelnaitės „TENA Pants Night“ specialiai sukurtos naudoti naktį.

Dėl didesnio sugeriamumo nugarinėje dalyje (tai itin svarbu gulint), puikiai sugeriančio dvigubo vidinio sluoksnio ir nuo pratekėjimo apsaugančių šoninių kraštelių jos ilgiau išsaugo odą sausą. Kaip ir visas TENA „ProSkin“ šlapimą sugeriančių gaminių serijos asortimentas, „TENA Pants Night“ pagamintos iš orui laidžių medžiagų, suteikiančių trigubą apsaugą: sausumą, švelnumą ir nepratekėjimą. Gaminiai patikrinti dermatologų ir sertifikuoti tarptautinės odos sveikatos organizacijos „Skin Health Alliance“ specialistų.

Nuo 2021 m. liepos 1 d. asmenims, kuriems
nustatytas sunkus šlapimo nelaikymas,
vietoje gaunamų 45 sauskelnių per mėnesį
bus galima gauti 60 sauskelnių.

Nauja tvarka: daugiau kompensuojamųjų sauskelnių

Nuo 2020 m. liepos 1 d. galioja Sveikatos apsaugos ministerijos įsakymas, pagal kurį mažas pajamas gaunantiems senatvės pensininkams, negalią turintiems asmenims ir visiems 75 metų ir vyresniems senjorams nebereikia primokėti už kompensuojamąsias sauskelnes ir įklotus, nepaisant, kokius išsirenka.

Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino naują tvarką, pagal kurią nuo šių metų liepos 1-os sunkų šlapimo nelaikymą patiriantys asmenys galės gauti 60 kompensuojamųjų sauskelnių (dabar skiriama 45) per mėnesį. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ši tvarka bus taikoma tiems asmenims, kuriems gydytojas diagnozavo sunkų šlapimo nelaikymo laipsnį.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas