Kokią įtaką vyrų sveikatai turi intymus gyvenimas?

Pirmoji asociacija, apie kurią pagalvojame, išgirdę kalbant apie intymųjį gyvenimą, be abejo, yra malonumas. Visgi, tai nėra vienintelė priežastis, kodėl verta palaikyti reguliarius seksualinius santykius bet kuriame gyvenimo tarpsnyje. Seksas yra tai, kas gali palaikyti ne tik gerą fizinę, bet ir psichologinę būklę! Šiame straipsnyje pateiksime 5 mokslu pagrįstas priežastis, leisiančias suprasti, kokią teigiamą įtaką turi seksas vyrų sveikatai ir apskritai jų gyvenimui.

Padeda sureguliuoti kraujo spaudimą

Be jokios abejonės, seksas kaip fizinis krūvis pagerina širdies darbą ir sumažina kraujospūdį abiem lytims, visgi vyrams saugotis reikia labiau – tyrimų duomenimis, būtent jiems yra žymiai didesnė rizika susirgti širdies ligomis. Dėl šios priežasties į savo dienos režimą kiekvienam vyriškosios lyties atstovui rekomenduojama įtraukti bent 30 minučių fizinio aktyvumo, kuris turės didelę naudą ištvermei, kraujo prisotinimui deguonimi ir visai bendrai širdies sveikatai. Tačiau jei sporto klubai ar bėgimas lauke nėra pati mėgstamiausia veikla ir atstumia, seksas gali būti puiki viso to išeitis. Jo metu ne tik pajausite malonumą ir suteiksite jį partnerei, bet ir pasirūpinsite savo širdimi.

Sumažina prostatos vėžio riziką

Nustatyta, jog vyrai, kurie ejakuliaciją patiria dažniau, t.y. daugiau nei 20 kartų per mėnesį, prostatos vėžiu serga 33% rečiau nei tie vyrai, kurie ejakuliaciją patiria ne daugiau kaip 7 kartus per mėnesį. Nors vis dar nėra nustatytas galutinis veiksnys, dėl kurio taip atsitinka, daroma prielaida, jog reguliari ejakuliacija gali užkirsti kelią prostatos vėžiui ir užtikrinti gerą prostatos būklę. Taip pat norint palaikyti sveiką prostatą, verta pasidomėti ir prostatos masažuoklio teikiama nauda. Prostatos masažuoklis gali padėti, kovojant su tokiomis vyriškomis problemomis kaip skausminga ejakuliacija, erekcijos disfunkcija ar prostatitu. Tiesa, reikia nepamiršti, jog kiekviena situacija individuali ir labai skirtinga, tad itin svarbu prieš įsigyjant jį pasitarti su gydytoju, kuris papasakotų, kaip ir kada geriausia naudoti šį žaisliuką.

Gelbsti kovojant su nerimu

Jei kyla klausimas, kodėl po intymaus akto su partnere apima didžiulis mieguistumas, yra labai paprasta ir aiški viso to priežastis. Patiriant orgazmą, pasikeičia hormonų kiekiai vyro kūne. Dopamino, skatinančio aktyvumą, lygis stipriai nukrenta, o seratonino ir oksitocino, už miegą atsakingų hormonų, kiekiai smarkiai padidėja. Būtent dėl to po sekso vyrai greitai atsipalaiduoja, jaučiasi ramūs ir gali lengvai užmigti. Ne paslaptis, jog visi šie potyriai gali paversti mus atsparesnius stresui ir nerimui. Taip pat reguliarus seksas su partnere, ypač pastovia, sukuria intymų, artimą ir lojalų ryšį tarp vyro ir moters, kas padeda jaustis saugiau bei emociškai stabiliau.

Leidžia atrodyti jauniau

Įdomu ir tai, jog buvo atliktas dar vienas tyrimas, kurio metu pavyko nustatyti, jog vyresni nei 45 metų vyrai, reguliariai užsiimantys seksu, atrodo 5-7 metais jauniau nei nurodo jų chronologinis amžius. Ir iš tiesų, sekso atnešama nauda sveikatai leidžia ne tik jauniau atrodyti, bet ir prailginti gyvenimo trukmę, palaikant jau minėtą fizinį aktyvumą, gerą širdies darbą, stiprią imuninę sistemą bei sveiką kūno svorį. Be viso to, kaip jau žinoma, seksas užtikrina geras emocijas ir gerą nuotaiką, o besišypsantis ir pozityviai į pasaulį žvelgiantis žmogus aplinkiniams visada atrodys patraukliau!

Padeda atsikratyti erekcijos sutrikimų

Erekcijos sutrikimai tai opi ir nemažą dalį vyrų kamuojanti problema, kuri dažnai sukelia diskomfortą, nepasitikėjimą savimi ir liūdesį. Laimei, šiuolaikiniame pasaulyje yra daugybė būdų, kaip šią problemą galima išspręsti ar bent jau sumažinti, ir tai – nebūtinai yra vaistai. Sekso žaislai – priemonės, kuriomis galima ne tik paįvairinti seksą ar atnešti naujų potyrių sau ir partnerei, bet ir išspręsti tam tikras sveikatos problemas. Be jau minėtų prostatos masažuoklių, teigiamas poveikis pastebėtas ir naudojant penio pompą bei penio žiedą. Šių žaisliukų kombinacija puikiai veikia vyrams, kenčiantiems nuo erekcijos disfunkcijos. Pompa padeda sukelti erekciją, sudarant vakuumą, kuris skatina kraują sutekėti į varpą, todėl varpa tampa standesnė. Tuo tarpu žiedas, užmaunamas ant penio, yra naudojamas tam, kad būtų galima kuo ilgiau išlaikyti sukeltą erekciją. Penio žiedų galima rasti įvairiausių – nuo klasikinių iki vibruojančių ar stimuliuojančių, kurie suteikia dar daugiau papildomo malonumo ir naujų potyrių. Jei susidomėjote galimybe įsigyti vieną tokių žaisliukų, užsukite į šią nuorodą, kurioje rasite daugiau reikiamos informacijos – https://www.fantazijos.lt/penio-ziedas-drugelis/.
Taigi, kaip galima matyti, seksas ne tik yra puikus būdas, kaip intymiai ir maloniai praleisti laiką dviese, bet ir teikia didžiulę naudą tiek psichologinei, tiek fizinei vyrų sveikatai.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas