Anykščiuose – koncertas su Ukrainos nacionalinės filharmonijos solistais

Gegužės 27 dieną, 18 val. Angelų muziejuje (Vilniaus g. 11, Anykščiai) vyks koncertas DUETTO KONCERTANTE, kurio metu pasirodys nusipelnę Ukrainos nacionalinės filharmonijos solistai gitaristas Andriy Ostapenko ir fleitininkas Jurij Shutko. Jie atliks atliks vokiečių ir italų kompozitorių G.F. Handelio, T. Gaude, L. Legnani, F. Carulli ir M. Giuliani kūrinius.

KONCERTO KAINA: AUKA UKRAINAI

Tarptautinio garso muzikos virtuozai žavi stiliaus pojūčiu, detalių rafinuotumu, spalvingomis muzikinėmis interpretacijomis, sėkmingai derina koncertinę, pedagoginę ir visuomeninę veiklą.

Andrijus Ostapenko groja gitara „Artista Membrane“, pagaminta visame pasaulyje žinomo vokiečių gitaristo Dieterio Hopfo. A. Ostapenko yra įvaldęs visas šiuolaikinės gitaros atlikimo galimybes. Jis žinomas kaip pirmasis Ukrainos kompozitorių naujų kūrinių gitarai atlikėjas. Jis visada įtraukia ukrainiečių kompozitorių kūrinius į užsienio gastrolių programas. Andrijus Ostapenko yra kasmetinio tarptautinio gitaros muzikos festivalio Kijeve autorius ir vienas organizatorių.

Jurijus Shutko vienintelis Ukrainoje groja auksine japonų kompanijos „Sankyo Flutes“ fleita. Jo repertuare – visų stilių ir žanrų kūriniai solo fleitai ir fleitai kartu su fortepijonu ar orkestru, sukurti pasaulio kompozitorių per pastaruosius tris šimtus metų. Jis išleido 3 solinius albumus, padarė daug populiariosios muzikos transkripcijų, buvo pirmasis daugelio užsienio ir ukrainiečių kompozitorių specialiai jam parašytų kūrinių fleitai atlikėjas. Yra kocertavęs su daugybe žymių pasaulio dirigentų, tarp jų ir su Sauliumi Sondeckiu.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas