Renkamos jaunimui draugiškiausios savivaldybės ir verslai

Siekdama išgryninti visuomenės požiūrį į regioninę jaunimo politiką, pasidalinti geraisiais jaunimo įtraukimo pavyzdžiais, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) kartu su „Kurk Lietuvai” programos dalyviais renka „Draugišką jaunimui savivaldybę” ir „Draugišką jaunimui verslą”. Nominantus konkursui galima teikti iki 2017 m. sausio 20 dienos.

„Jaunimo užimtumo ir integracijos skatinimo srityse, taip pat jaunimo politikos formavimo ir vykdymo klausimais Lietuva yra siektinas pavyzdys ne vienai Europos valstybei, todėl turime ne tik tęsti pradėtus sėkmingus darbus, tačiau ir įvertinti tuos, kurie prisideda prie šios sėkmės”, – sakė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.
Draugiškos jaunimui savivaldybės ir verslai yra tie, kurie prisideda prie jaunimo situacijos gerinimo ir jaunimo politikos įgyvendinimo regionuose. Gerieji pavyzdžiai įkvepia, tad svarbu juos pastebėti, įvertinti, dalintis patirtimis ir jas perimti, skatinant socialinę įmonių ir savivaldybių atsakomybę dėl jaunosios kartos. Nominacijoms pagrįsti klausimyne yra iškelti 36 skirtingi savivaldybės ir verslo draugiškumo jaunimui kriterijai, suformuoti kartu su jaunimo politikos specialistais iš SADM, Jaunimo reikalų departamento prie SADM, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT), Vytauto Didžiojo universiteto, Politikos tyrimų ir analizės instituto, Lietuvos darbdavių konfederacijos ir kt.
Nugalėtojai bus apdovanojami diplomais bei dovanomis, taip pat gaus „Draugiškas jaunimui” ženkliuką, kurį galės naudoti tiek grafinio failo formatu internetinėse svetainėse, tiek lipduko, tiek kitomis formomis.
Klausimyną savivaldybių nominacijoms pildys savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriai kartu su savivaldybių jaunimo reikalų tarybomis iki 2017 m. sausio 20 d.
Šios nominacijos prisidės prie valstybės pažangos strategijos „Lietuva 2030″ įgyvendinimo ir pažangos darbų inicijavimo.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas