Vertimas internetu: 5 priežastys, kodėl rinktis būtent šią paslaugą

Kai prireikia vertėjo žodžiu, bet iškyla kliūčių dėl kelionės, pasvarstykite apie penkis pranašumus, kuriuos turi vertimas internetu. Naujausios technologijos ir sklandus procesas lemia, kad būtent šios galingos, modernios priemonės jums reikia. Ir štai, kodėl:

1. Vertimai internetu: galimybė tuojau pat naudotis paslauga

Viskas daroma nuotoliniu būdu – tai suteikia lankstumo. Niekam nereikia būti toje pačioje patalpoje, todėl susitikimą galima surengti bet kur, nuo traukinio ar lėktuvo iki Bahamų paplūdimio. Laikas, sutaupytas keliaujant iš vienos vietos į kitą, gali būti panaudotas daug efektyviau.

Darbo valandos taip pat lankstesnės, nes galite samdyti vertėjus iš viso pasaulio. Visada, bet kurioje laiko juostoje galite rasti vertimo biurą, kuris atliks vertimo paslaugą internetu jums reikiamu laiku. Tai idealus pasirinkimas, ypač skubiems, nenuspėjamiems verslo susitikimams ir konferencijoms.

2. Vertimo paslaugos internetu: betarpiškas dalyvavimas

Kai šalių bendravimą palengvina vertėjas, kurį galima matyti ekrane, visi pokalbio dalyviai jaučiasi proceso dalimi. Tai reiškia, kad daugiau žmonių gali suprasti, apie ką kalbama, ir prisidėti prie diskusijos, ir tam visiškai nebūtina kažkur keliauti ar net išeiti iš namų.

3. Ekonomiškumas

Kadangi kelionėms nereikia leisti nei pinigų, nei darbo laiko jas planuojant ir vykdant, vertimo paslaugos internetu gali padėti jums nemažai sutaupyti.

Rengiant potencialų dalykinį susitikimą, tenka skaičiuoti vietos nuomos, kelionės, įrangos ir kitas išlaidas. Be to, vertėją tenka samdyti ilgesniam laikui. Reikia apmokėti jo išlaidas už kelionę, apgyvendinimą, maitinimą ir kt. Visa tai užtrunka ilgiau nei nuotolinis susitikimas ir reiškia, kad valandinis mokestis bus didesnis. Beje, vietoje dirbantys vertėjai dažniausiai reikalauja minimalaus dviejų valandų apmokėjimo, tuo tarpu dirbantys virtualiai neretai vertimo internetu kainą apskaičiuoja net minutės tikslumu.

Sinchroniniam vertimui vertėjas turi turėti savo erdvę ir brangią įrangą garsesniems renginiams, pavyzdžiui, garsui nepralaidžią kabiną. Be to, kiekvienam dalyviui turi būti įteiktos ausinės. Naudojant vertimą internetu, auditorijai tereikia nešiojamojo kompiuterio arba išmaniojo telefono.

4. Aiškumas

Visi kada nors esame susidūrę su komunikacijos spragomis ir nesusipratimais susirašinėjant ar kalbantis telefonu. Tačiau vaizdo pokalbių, kuriuose dalyvauja vertėjas, metu galima pastebėti šiokių tokių užuominų, todėl bendravimas tampa visapusis ir žymiai tikslesnis.

5. Saugumas

Suvaldžius COVID-19 viruso sukeltą pandemiją, asmeniniai susitikimai, derybos ir konferencijos vėl galės vykti gyvai ir neribojant žmonių skaičiaus. Tačiau net nesant pandemijai ir dėl jos nustatytų kelionių ir susibūrimų apribojimų vertimas internetu suteikia galimybę patogiai ir saugiai palaikyti svarbius ryšius, nepatiriant įprastos su kelionėmis susijusios rizikos ir krūvio.

Pastarieji metai mums parodė, kad vertimai internetu ir kitos nuotolinės paslaugos – tai mūsų ateitis. Jos yra greitesnės, lankstesnes, pigesnės ir labiau prieinamos. Privalumai gerokai viršija visus trūkumus. Jei jus domina vertimo paslaugos internetu, pasistenkite susirasti patikimą vertimo biurą, kuris užtikrins profesionalų aptarnavimą ir aukščiausios kokybės paslaugas. Pasirinkus vertimą internetu nereikia jaudintis dėl įrangos ar laiko juostos – visa tai lengvai pasiekiama iš bet kurios pasaulio vietos. Nepamirškite ieškoti vertėjų žodžiu, atitinkančių jūsų poreikius ir turinčių gerų profesionalių atsiliepimų.

Šiuo metu, atsižvelgiant į technologijų pažangą, ne tik vertimas žodžiu, bet ir visos kitos kalbinės paslaugos yra lengvai pasiekiamos nuotoliniu būdu: vertimas raštu, lokalizacija, maketavimas, redagavimas, transkribavimas bei dokumentų vertimas internetu.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas